Fenerbahçe
Giriş Tarihi : 20-04-2016 09:38   Güncelleme : 20-04-2016 09:38

Gökhan Gönül prensip anlaşmasına vardı

Beşiktaş, Fenerbahçe'de forma giyen Gökhan Gönül'e 3 yıllık 6 milyon Euro'luk teklif yaptı. Taraflar prensipte anlaştı.

Gökhan Gönül prensip anlaşmasına vardı

Beşiktaş, Fenerbahçe'de forma giyen Gökhan Gönül'e 3 yıllık 6 milyon Euro'luk teklif yaptı. Taraflar prensipte anlaştı.


Beşiktaş, Fenerbahçe'de forma giyen Gökhan Gönül'e 2+1 yıllık sözleşme teklif etti... Tarafların prensipte anlaşarak el sıkıştığı ve Gökhan'ın, Beşiktaş'a 2 yıllık maliyetinin 6 milyon Euro olacağı belirtildi. Lig bitimiyle transfer resmileşecek.


FENERBAHÇE'DEN 1 MİLYON 750 BİN EURO GARANTİ PARA ALIYOR
 

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, "İsteyen istediğini alabilir, biz de aldık. Tümer Metin, Beşiktaş'ın kaptanı değil miydi? Bize geldi" sözlerinin sırrı çözüldü… Sarı-lacivertli kulüple olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'la prensipte anlaştığı öğrenildi. Fenerbahçe'den 1 milyon 750 bin Euro garanti para alan ve maç başı ücretlerle yıllık kazancı 2 milyon Euro'yu geçen milli sağ beke, Beşiktaş'ın 2+1 yıllık olmak üzere 3 yıllık sözleşme teklif ettiği belirtildi. Bonservis bedeli ödemeyecek olan siyah-beyazlılara, Gökhan'ın 2 yıllık toplam maliyetinin 6 milyon Euro olacağı tahmin ediliyor. İki tarafın ligin bitimiyle birlikte anlaşmayı resmiyete dökmesi bekleniyor.
 

ACELEYE GEREK YOK
 

Gökhan Gönül ve Topal'ın Beşiktaş ile anlaştığı haberlerine karşın Fenerbahçe, masaya oturmak için acele etmiyor. Fenerbahçe, sezon sonu sözleşmesi sona erecek Gökhan Gönül, Mehmet Topal ve Caner Erkin için henüz adım atmadı… Başkan Aziz Yıldırım, "Profesyonelce davranabilirler, isteyen istediği yere gidebilir" derken, Trabzonspor mücadelesi sonrası oyuncularla masaya oturabilecekleri vurgusunu yaptı. Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'ın Beşiktaş, Caner Erkin'in ise Inter ile anlaştığı haberleri ayyuka çıkarken üç futbolcu sessizliğini koruyor.