Antalyaspor
Giriş Tarihi : 17-04-2016 08:08   Güncelleme : 17-04-2016 08:08

Ankaragücü en kritik maçına çıkıyor!

2.Lig Kırmızı Grup’ta son üç haftaya Play Off sıralaması içinde giren Ankaragücü geçen hafta liderliğe yükselen Kocaeli Birlikspor ile çok kritik bir maç oynayacak.

Ankaragücü en kritik maçına çıkıyor!

Duvar'ın ilerisinde game of thrones sezon Stark kuzgunlar tarafından iyi bir şekilde eğitilir. Stark gelecek büyük savaşlarda kendisini ona göre eğitmek ve alacağı sorumlulukları kaldırmayı kuzguncuklardan alacağı eğitimle öğrenecektir. Eğitimlerinde Winterfell'in yalaşadıklarına giderek, Ned, Benhen, Lyanna, Stark ve Hodor'u görecektir. Neşe Kulesinde ise Stark ve Howland Reed'in çarpışmasını izleyecektir. Geçmiş sezonda esir düşen Daenerys Targaryen Donthrakiler tarafından kaçırılmıştır. Dothraki Denizinin oralarda Khal Jhaqo'ya esir düşmüştür.

Targaryen bir türlü çıkış yolu bulamayarak kaderini yaşamaya orada esir düşmeye mecbur hale gelip ve sonunu bekler. Kralın şehrinde ise Myrcellanın ölmüş bedenini Lannister Cersie Lannister'a götürür. İnanca bağlı bir şekilde defnedilir. Yüce Rahip Cersei'nin kızı Mycrella'nın cesedini usule uygun olmadığını söylerek game of thrones 6. sezon izle görmesine izin vermez bu konuda karşı karşıya gelerek tartışırlar. Diğer yandan Dorne'da Elleria Sand, Kum yılanları, Doran ve Aero'yu öldürerek yönetimi eline aldıktan sonra Martelide öldürerek iyice konumlarını pekiştirirler. Bu arada Daenerys'in esir düşüşü Meeren'de kaosa neden olmuştur. Varys bu kaosu engellemek için farklı yöntemler bularak günü kurtaran Varys bunun uzun süreli olmayacağını bilmesine rağmen elinden geleni yapacaktır.

 

Öbür yandan Winterfell'da Ramsay Bolton muhafızları kaleden kaçan Theon ve Stark'ı bulmak için geniş çaplı bir şekilde arama başlatırlar. Fakat bu aramada istediği sonuçları alamazlar. Sansa Stark ve Theon Greyjoy, Brienne tarafından kurtarılır. Brienne, Sansaya kardeşi Aryanın yaşadığını söyleyerek game of thrones 6. sezon Starkı kardeşinin yanına, Theon Greyjoy ise adalara gitmek istediğini söyler. Orada da işler çok karışık olup, Euron Greyjoy, ağabeyi Balon Greyjoyu öldürerek kaleden aşağı atacaktır. Duvarda Snow'un cesedini bulan Davos onu bir yere götürür ve kapatır. Melisandre'yi aramaya başlar. Sonunda bulur Melisandre'yi hemen onu sakladığı yere götürür ve kapıyı açar. Daha sonra Melisandre'den büyü yaparak ölen Snow'u diriltmesini isteyecektir. Melisandre herşeyi yapar ama bir türlü diriltemez. O anda Snow gözlerini açar. Daha sonra kendisine yanlış yapan ve ihanet eden herkesin ölüm fermanını verir. Kendisi bir kere öldüğü için usule göre tekrar eski görevini yapamadığından ötürü görevini Edd'e bırakır.