Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 05-11-2014 09:57   Güncelleme : 05-11-2014 09:57

Taylan Antalyalı neden G.Birliği'ni tercih etti?

Gençlerbirliği'nin Bucaspor'dan transferi Taylan Antalyalı neden Gençlerbirliği'nin tercih ettiğini açıkladı.

Taylan Antalyalı neden G.Birliği'ni tercih etti?
Gençlerbirliği'nin Bucaspor'dan transferi Taylan Antalyalı neden Gençlerbirliği'nin tercih ettiğini açıkladı.

Kulüp internet sitesine açıklamalar yapan Taylan Antalyalı, kendisini bir çok takımın istediğini ancak kendisinin Gençlerbirliği'nin tercih ettiğini belirterek "Doğru zamanda doğru yerdeyim" dedi.
Taylan Antalyalı'nın açıklamaları şöyle:
Kısaca kendinden bahseder misin?
8 Ocak 1995 tarihinde Muğla’nın Yatağan ilçesinde doğdum.Liseye kadar Muğla’da kaldım sonrasında liseyi  İzmir’de tamamladım. İzmir’de ilk yıllarımda tesislerde kalıyordum ama daha sonra ailemde yanıma geldi onlarla yaşadım.
Peki futbol hayatın nasıl başladı?
Futbola Muğlaspor’un alt yapısında başladım. Önceleri her çocuk gibi tutkuyla sokaklarda top peşinde koşuyordum. Okulla beraber futbolu da götürebileceğimi düşünerek Muğlaspor’un futbol okuluna kayıt yaptırdım ve o şekilde ilk adımı attım. 14 yaşına kadar da Muğlaspor’da devam ettim. Daha sonra beni Bucaspor’dan hocalarımız izlemiş, beğenmiş. Takımlarına katmak istediler. Bucaspor’un iyi bir alt yapısı olduğunu biliyordum gitmeye karar verdim. Bucaspor’da 5 sene geçirdim. A takımda da geçen sezon 32 resmi maça çıktım. Sezon başı kampını kaçırmama, ligin ilk bölümünde olmamama rağmen bu sayıyı yakaladım. 
Seni tanımayanlar için oynadığın mevkiden bahseder misin?