Hacettepespor
Giriş Tarihi : 08-02-2016 11:52   Güncelleme : 08-02-2016 11:52

Güzel günler güneşli günler göreceğiz çocuklar!

Hacettepe Teknik Direktörü Mustafa Kaplan genç kadroları ile daha iyi günler göreceklerini söyledi.

Güzel günler güneşli günler göreceğiz çocuklar!

Hacettepe Teknik Direktörü Mustafa Kaplan genç kadroları ile daha iyi günler göreceklerini söyledi.

 

Farklı galip geldikleri Fethiyespor maçını değerlendiren Kaplan, sakat sakat oynayan futbolcularına teşekkür etti.

 

Kaplan'ın açıklamaları şu şekilde...

 

Geçen hafta Kırklareli’ne karşı şanssız bir şekilde berabere kalmıştık. Bu hafta o beraberliği telafi edeceğimizi söylemiştik. Oyuncularımız verdikleri sözü tutarak,harika bir oyunla sahadan galibiyetle ayrıldılar. Bu galibiyet bizi sıralamada yukarıya yaklaştırdı ve daha iyi yerlere geleceğimizin de sinyallerini verdi.

Oyuncularımı tek tek kutluyorum. Özellikle sakatlıkları bulunmasına rağmen fedakarlık yaparak, takımını, arkadaşlarını yalnız bırakmak istemeyen Alaaddin’i, Burak’ı Soner’i tebrik ediyorum. Takımımız için gösterdikleri bu fedakarlık, ne kadar kaynaşmış ve hedefe odaklanmış bir takım olduğumuzun göstergesi. 3-0’lık galibiyetimizde 3 golü de kaydeden Alaaddin’i ayrıca tebrik ediyorum. Kendisi her maç elinden geleni yaparak performansını yukarı taşıyor. Bu maç da sadece her zaman gösterdiği iyi performansı golleriyle süsledi.

Baştan sona üstün bir oyun sergiledik. Pozisyon vermedik diyebilirim. Savunmasında pozisyon vermeyen iyi bir ekip haline geldik. İleride goller bulup savunmada yaptığımız iyi işlerle puanları almaya devam ediyoruz. Bu daha da iyi hale gelecek, inanıyorum buna.

Bu galibiyeti taraftarımıza ve yönetimimize, başkanımıza armağan ediyoruz. Biz iyi futbolculardan oluşan ve iyi antrenörlerden oluşan bir takımız. Futbolcusuyla, hocasıyla,antrenörleriyle, yönetimiyle kenetlenmiş durumdayız. Daha da güzel günler göreceğimizi söyleyebilirim.