Halkbank kupaya kilitlendi

Halkbank kupaya kilitlendi

Halkbank Efeler Voleybol Ligi'nin final serisine kilitlendi.

Voleybol - 2018-03-31 15:36:36 Bu içerik 438 kez okundu.

Halkbank Efeler Voleybol Ligi'nin final serisine kilitlendi.

Finalin serisinin ilk maçında yarın Arkasspor ile oynayacak Halbank, kupayı hak ettiklerini düşünüyor.

İzmir Atatürk Voleybol Salonunda oynanacak müsabaka saat 16:00’da başlayacak ve TRT Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.

Final serisi beş maç üzerinden oynanacak. İlk ikisi İzmir’de, son üç karşılaşma ise Ankara’da oynanacak şekilde planlandı. Üç galibiyet alacak takım 2017-2018 sezonu şampiyonluğunu ilan edecek.

Serinin ikinci maçı 3 Nisan Çarşamba günü saat 19:00’da yine İzmir Atatürk Voleybol Salonunda.

Hakkı: Biz hak ettik

Halkbank Erkek Voleybol Takımında tüm oyuncular sezonu mutlu sonla bitirmek için inançlı.

Bugün İzmir’e hareket eden başkent ekibinde başarılı orta oyuncu Hakkı Çapkınoğlu, finali kadar iyi işler yaparak geldiklerini, İstanbul’da kaybettikleri İBB maçından bu yana yenilmediklerini dile getirdi.

Takım olarak kupaya kenetlenmiş durumda olduklarını ifade eden milli yıldız, “İyi çalıştık, iyi durumdayız. Finale kadar gelmişken buradan elimiz boş dönmek istemiyoruz. Rakibimizi iyi tanıyor, saygı duyuyoruz. Sahada bize karşı çıkaracakları zorlukları biliyoruz. Bunlara karşı önlemlerimizi almış durumdayız. Elbette yaptığımız iş spor ve içinde bir çok parametre barındırıyor. O nedenle garanti galibiyet diye bir şey yok. İzmir’den avantajlı bir netice ile dönmek ve Ankara’da taraftarımızla birlikte kupayı kaldırmak arzusundayız” diyerek görüşlerini dile getirdi.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Bu sitede kullanılan haberler kaynak gösterilmeden kullanılabilir...

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri