Gümüşhanespor'a Güvenç Kurtar Da Çare Olamadı

Gümüşhanespor'a Güvenç Kurtar Da Çare Olamadı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Gümüşhanespor’da teknik direktör Güvenç Kurtar ile yollar ayrıldı.

TFF 2.Lig - Beyaz Grup - Gümüşhanespor - 2018-03-12 19:57:51 Bu içerik 621 kez okundu.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Gümüşhanespor’da teknik direktör Güvenç Kurtar ile yollar ayrıldı.

Konuyla ilgili olarak Gümüşhanesspor’dan yapılan açıklamada, “Değerli Basın Mensupları, teknik direktör Güvenç Kurtar ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kendisine kulübümüze verdiği emekler için teşekkür eder, futbol hayatında başarılar dileriz. Takımımız ara vermeden Hacettepe maçı hazırlıklarına, antrenörümüz Sezgin Köprülü yönetiminde başladı. Takımızın teknik direktörlük görevi için atılan somut adım paylaşılacaktır” denildi.

"Hedefimiz şampiyonluk"

Gümüşhanespor Kulüp Başkanı İsmet Çakmak,“Gümüşhanespor’un hedefi nettir. Bu hedef doğrultusunda gereken çalışmalar yapılacaktır. Sezon sonu özlemle istediğimiz şampiyonluk için tüm mücadelemizi göstereceğiz. Bu yolda taraftarlarımızın sonsuz desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Onlar her zaman Kırmızı-Beyazlı takımımızın itici gücü olmuştur. Gümüşhanespor bireylere mahkum kalmadan her zaman kalıcı kalmalıdır. Bunun için hep ve tam destek sağlanmalıdır. Uzun ve zorlu maçlar bizleri bekliyor" dedi.

Sende Yorumla...

Bir bilen

Güvenç Kurtar'amadı bakalım Ziya ile yeniden Doğabilecekler mi? 1 yıl önce
DİĞER HABERLER
Bu sitede kullanılan haberler kaynak gösterilmeden kullanılabilir...

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri