Reklamı Geç
Gençlerbirliği Ruhu, Şampiyon Ankaragücü
Cengiz Demirel

Gençlerbirliği Ruhu, Şampiyon Ankaragücü

Bu içerik 1309 kez okundu.

Son yazımda Coşkun Yurteri isimli okuyucumuz, Gençlerbirliği için kısa ama güzel bir yorum yazmış....

"Birşey bitmedi, Mesele Gençlerbirliği ruhunu ayağa kaldırabilmek" demiş.  

Okuyucumuz çok haklı, bu ruhu ayağa kaldırmak demek, 3 maçta 9 puan almak demek, ligde kalmak demek ve seneye süper ligde olmak demek.

Kırmızısıyla siyahıyla, kendi içinde bir değeri, bir asil şahsiyeti olan bu kulübün, centilmence son maça kadar mücadele ederek kazanabileceği 3 maç bulunmaktadır. 
 

Güzide ve efendi taraftarı ile Centilmen kimliğini ön plana çıkaran Alkaralar, son 3 maçta bu ruhu yakalayarak, kendi değerleri ile bağdaşan mücadeleyi sergileyecektir. 

Gençlerbirliği büyük kulüptür, centilmence mücadeleyi bırakmamak, özünden gelmektedir. Cumhuriyet ile yaşıttır. Düşeceğine inanmıyorum ama, düşse bile düştüğü yerden kalkacak kadar da büyük bir kulüptür. 

Bu değerlerle hareket eden ve kulübün bu değerlerini anlayabilen insanlar, kulübün gerçek sahibidir. 3 maç için kulübün değerlerini bilmeyen, bu ruhu anlamayan insanlarla hareket etmektense, bu kulübün altyapısından yetişmiş gerçek anlamda değerlerini bilen Ümit Özat ile ligi tamamlamak en mantıklı harekettir.

Bu hafta herşeyi bırakıp, Gençlerbirliği değerleri ile hareket edip birlik olma zamanıdır. "Gençlerbirliğilikliyim" diyen herkesin kenetlenip beraberlik gösterme zamanıdır. Özellikle, yönetim, teknik ekip ve oyuncular bu hafta birlik içinde hareket etmeli ve olması gereken mücadeleyi sahada sergilemelidir. Dışardan ise, taraftarıyla ve muhalifiyle, Gençlerbirliği' ni seven herkesin, bu maçta son dakikaya kadar destek vermesi gerekmektedir.

Sezon sonu gelince, doğru yanlış neyse hesaplar ortaya çıkarılır ama ne olursa olsun, Gençlerbirliği değerleri kaybedilmemelidir. Centilmenlik ve saygı, bu kulübün en büyük değeridir. Şimdi birlik olma, tek yumruk mücadele etme zamanıdır. 

Haydi Gençler, zaman, gerçek kimliğinle 3 maçta 9 puanı alabilecek mücadeleyi sergileme zamanıdır. 

Şampiyon Ankaragücü 

Tebrikler Ankaragücü. Tarihinle, taraftarınla yeniden dirildin, yeniden gücünü gösterdin. Şampiyon olarak kendi evine geri döndün. Bu mücadelede şimdiki yönetimin payı çok büyük. Bundan sonraki hedef, bir başkent takımı olarak, süper ligde şampiyonluklar yaşamak ve yaşatmak.

Umuyorum ki, önümüzdeki sezon Ankaragücü ve Gençlerbirliği ile süper ligde gerçek bir Ankara derbisi seyrederiz...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Coşkun Yurteri     2018-05-06 Maalesef bu sene olmadı Cengiz Bey. Olmasına imkan da yoktu zaten. Ama bizler belki de diyerek inanmak veya görmek istediğimizi söyledik ve yazdık. İyi niyetle Gençler Ruhu filan dedik ama kulübün içerisi karma karışık olmuş. Bu durum nasıl temizlenir bilemiyorum. Mümkün ise bu olanlardan ders çıkarıp; Hopf ve Sessegnon dışındaki sahte profesyonellere bir daha çuval çuval para vermekten vazgeçelim ve altyapımızdan yetişmiş gençler ile oynayalım. Hazretlerin beğenmediği Muğdat Akhisar’ı sırtlıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Belediye Erzurumspor A.Gücü Hazırlıklarına Başladı
Büyükşehir Belediye Erzurumspor A.Gücü Hazırlıklarına Başladı
G.Birliği ve A.Gücü Formasını Giyen Abdullah Çevrim Vefat Etti
G.Birliği ve A.Gücü Formasını Giyen Abdullah Çevrim Vefat Etti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi