Reklamı Geç

Cavcav’ı öpenler yakalandı

- “Öpülmenin yaşı yokmuş... Menajerler de beni çok öptü...”

Cavcav’ı öpenler yakalandı
Bu içerik 762 kez okundu.

FUTBOL tarihimizin en veciz sözlerinden biri şudur:

- “Öpülmenin yaşı yokmuş... Menajerler de beni çok öptü...”

Kimdir bu sözün sahibi? İlhan Cavcav... Bilgi ve deneyim açısından şeytana bile pabucu ters giydirebilecek olan İlhan Cavcav!

İlhan Cavcav’ın pek çok öpülme hikayesi var. İsterseniz bugün en önemlisini anlatayım.

Önceki sezonun devre arası... Gençlerbirliği stoper arayışı içindedir. Menajerler müjdeyi verir: “Sayın başkan... Elimizde öyle bir oyuncu var ki, Avrupa’nın her takımında oynar. Adı

Artem Radkov... Beyaz Rusya’da BATE Borisov takımında forma giyiyor. Hemen alın... Sudan ucuz. Bugün 500’e alın, yarın babanızın oğluna 10 milyona satarsınız.”

Cavcav araştırır. Güvendiği kişilere sorar. İkna olur. “Tamam” der.

Mutludur Cavcav... Fakat kısa bir süre sonra... Cavcav’ın kapısı çalınır. İçeri biri girer. Kim mi girer? Bir dost... Ve bu dost aynen şunu söyler:

- “Başkanım... Kusura bakmayın... Kazık yediniz. Bu futbolcu dandik... Gençlerbirliği’nde oynayamaz... Üstelik 50 bin Dolar’lık futbolcuya bir çuval dolusu para vermişsiniz...”

Cavcav yerinden sıçrar... “Nasıl olur... Çok güvendiğim insanlara sordum. Olayın içinde kulübümüzün menajeri de var” der.

CAVCAV DOLANDIRILDIĞINI ANLAR

Haliyle... İçine kurt düşer Cavcav’ın... Düşünür düşünür... “Beyaz Rusya ve Ukrayna futbolunu çok iyi bilen bir menajer tanıyorum. En doğru bilgiyi ondan alırım ” der ve o menajerin bulunmasını ister.

Nitekim... Gelir o menajer... Cavcav sorar: - Bak yeğenim... Sen dürüst adamsın. Bana samimi söyle... Bu Artem Radkov’un bonservis bedeli normalde kaç para? Ayrıca kendisinin yıllık ücreti normalde nedir? Değerli misafir direkt söyler:

- Başkanım... Ben bu futbolcuyu çok iyi tanıyorum. Bonservisi 50 bin Dolar’ı geçmez. Kendisi de yıllık 100 bin Dolar’a göbek ata ata oynar...

Ve işte o anda... Cavcav koltuğundan sıçrar... Siniri tavan yapar... Tansiyonu yükselir. Kolonyalar falan dökülür.

Çünkü... Bonservisi 50 bin Dolar’ı geçmez denilen Radkov için 450 bin Euro bonservis bedeli ödemişti Cavcav... Ayrıca, yılda 100 bin Dolar’a göbek ata ata oynar denilen bu futbolcu için yıllığı 450 bin Euro üzerinden 3 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Kazığın büyüklüğünü görüyor musunuz! 3 metre falan... Sonrasında... Gerekli talimatları yağdırır Cavcav... Radkov’un transferinde rol oynayan kişileri makamına çağırır. Kim mi bu kişiler? Biri, kulübün genel menajeri olan F.R... Diğeri, ülkemizde yüzlerce transfer gerçekleştiren menajer A.G... Üçüncü kişi ise bu transferde aracılık yapan bir başka menajer M.Ş...
Cavcav bu kişilerle yaptığı görüşmede açık konuşur. Bu 3 beyefendi önce “Cebimize para girmedi” dese de... Cavcav, olayı kimlerden öğrendiğini söyleyince... İp kopar. Cavcav haliyle kulübün idari menajeri F.R’yi anında kapı önüne koyar... Diğer 2 menajere de “Bir daha bu kulüpten içeri adım atmayacaksınız” der.

RADKOV HAYATINDAN MEMNUN

Radkov’un performansını soracak olursanız eğer... Hiç sormayın. Berbat... Rezalet. Gençlerbirliği’nde bulunduğu bu 1.5 yıl içinde sadece 5 maçta toplam 326 dakika oynadı. 1 gol attı. Ama bu 1 golü de Sivasspor maçında kendi kalesine attı. Hep yedek kaldı. Sırt üstü yattı. Halen de yatıyor. Lisansı donduruldu.

Herkes yalvarıyor, yakarıyor “Lütfen defol... Gençlerbirliği’ni bu kadar sömürdüğün yeter” diye... “Ne gideceğim... 3 yıllık sözleşmem var. Burada her şey harika. Bu ortamı ve bu parayı ben nereden bulurum” diyor. İşte böyle dostlar.

Cavcav bile böyle öpüldüğüne göre...

Herkes yanağını iyi korusun!
 

Atilla Türker/HTSPOR


htspor gençlerbirliği ilhan cavcav öpülmenin yaşı yok menajer artem radkov
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlerbirliği-Ümraniyespor Bilet Fiyatları
Gençlerbirliği-Ümraniyespor Bilet Fiyatları
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi