Reklamı Geç

Ankaragücü Ziyaretine İdam Damga Vurdu

Ankaragücü Ziyaretine İdam Damga Vurdu
Bu içerik 1275 kez okundu.

Ankaragücü yönetiminin siyasi partilere ziyaretleri devam ediyor.

Ankaragücü Başkanı ve yöneticileri bugün daha önce maçlarına gelen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, parti genel merkezinde ziyaret etti.

Kabulde Ankaragücü'nün sorunları yerine idam tartışması gündeme damga vurdu.

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Destici, bir soru üzerine idam cezası taleplerini 1 Ekim'de TBMM'ye sunmayı hedeflediklerini belirterek, "HDP dışındaki grupları ziyaret ederek teklifimize desteklerini isteyeceğiz. Teklifimiz cinsel sapıklık ve terör faaliyetlerinde yer alma suçlarına karşı idamı geri getirmeyi kapsayacak." diye konuştu.
Ankaragücü Türkiye'nin en Değerli Kulübü

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden BBP Genel Başkanı Mustafa Desteci “Ankaragücü Ankara’mızın, başkentimizin ve Türkiye’mizin en değerli spor kulüplerin başında geliyor”  dedi.

İki yıl üst üste Şampiyonluk yaşamanın kolay olmadığını belirten Destici “Bu senede çok iyi bir performans gösterdiniz. Kadroya ve bütçeye göre çok iyi durumdasınız. Gidişat iyi. Ankaragücü’nün performansı çok iyi. Ankara’ya gurur veriyor. Süper Lig’de Ankara takımı kalmamıştı. Böyle bir dönemde Ankaragücü’nün Süper Lig’e çıkması gayet iyi oldu. Ankaragücü Ankara’ya Süper Lig heyecanını tekrar taşıdı.” dedi.

Ankara’da yaşanan stadyum sorununa da değinen Destici sözlerini şöyle sürdürdü:

“İnşallah stadyum sorunu da en kısa sürede çözülür. Ankaragücü maçlarını Ankara’da, kendi stadında, muhteşem taraftarı önünde oynar. Ziyaretlerinden ötürü çok değerli Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’e ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.Sağ olsunlar, var olsunlar. Son iki yılda elde ettikleri başarı çok büyük bir başarı. Şuan da Ankaragücü Süper Lig’de orta sıralarda. Bu başarı sizlerin eseri. Sizin Başkanlığınızdaki yönetim kurulunun, hocanın ve futbolcularının eseri.  Ben sizleri bir kere daha Ankara’mız adına ve bütün futbol camiası adına tebrik ediyorum. Tabi Ankaragücü’müzün çok önemli bir değeri de taraftar kitlesi. Bu başarı ve şampiyonluklarda Ankaragücü taraftarlarının da büyük bir katkısı var. Anadolu takımlarının taraftarları, özellikle Ankaragücü ve Bursaspor taraftarları çok muhteşem bir havaya sokabiliyor takımlarını. Başkentimizin Süper Lig’de mutlaka bir şampiyonluk yaşaması lazım bunun da Ankaragücü ile olacağına yürekten inanıyoruz. Bu konuda Ankaragücü’ne elimizden gelen her katkıyı sağlamaya hazırız. Ankaragücü’ne nasıl katkı sağlarız bunun içinde çalışmalar yapacağız.”

Başkenti Süper Lig’de Ankaragücü’nün temsil ettiğini ifade eden Başkan Mehmet Yiğiner ise şöyle konuştu

"Ankaragücü Türkiye’nin köklü bir kulübü . Asırlık bir çınar. Biz göreve geldiğimizde yüzlerce dosya haciz vardı. Borç batağındaydı. Tabiri caizse kapanmak üzereydi. Allah nasip etti sizler gibi değerli başkanlarımızın, vekillerimizin, taraftarlarımızın desteği ile iki yıl üst üste şampiyon olduk. Bu anlamda sizlerinde bizleri ziyaret etmeniz, maçlarımıza gelmeniz bizleri onurlandırdı. Bizde arkadaşlarımızla beraber iade-i ziyaret yapalım dedik. Bu kulüp hepimizin. Ankaragücü Ankara’ya ve tüm Türkiye’ye mal olmuş bir kulüp. Hep birlikte elbirliği ile bu markaya hak ettiği yerlere getirmek için çalışıyoruz.  Türkiye’nin başkentinden neden bir şampiyon çıkmasın bu zor değil. Yeter ki Ankara’da siyaset yapanlar biraz daha duyarlı olsunlar ve bizimle birlikte elbirliği ile bu işin içine girsinler. Omuz atsınlar. Destek olsunlar. Her şeyin daha güzel olacağını herkes görecektir. Başkentimizde şehre sinerji katan, hareket getiren bana göre en önemli marka Ankaragücü’dür. Bizler ailemizden daha çok kulüp için zaman harcıyoruz. İyi niyetle, samimi bir şekilde başkentimize hizmet etmek istiyoruz.Tüm çabamız bunun için.  Bu anlamda esnaf arkadaşlarımız da bizlere çok büyük destek oldular.Onlara da teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonrada kalıcı gelirler elde edebilirsek her şey çok daha iyi olacak. Biz çok fazla bir şey istemiyoruz. Örneğin yirmi yıldır Ankara’nın hafriyat işlerini başka kulüpler işletmiş, biz yirmi yıl istemiyoruz sadece iki yıl Ankaragücü’ne verilsin. Ankaragücü’ne bu imkan sağlanamaz mı ? . 6 yıldır borçlardan dolayı çok yıprandık. Artık kalıcı bir destek bekliyoruz.”

Ziyaretin sonunda Yiğiner, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’ye imzalı Ankaragücü forması ve atkısı hediye etti.

ankaragücü mustafa destici BBP Büyük birlik Partisi mehmet yiğiner idam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbol Takımları Erzurum'u Tercih Etti
Futbol Takımları Erzurum'u Tercih Etti
Hatayspor İlhan Palut İle Devam Ediyor
Hatayspor İlhan Palut İle Devam Ediyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi