Reklamı Geç

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı
Bu içerik 295 kez okundu.

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 6. hafta maçlarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 4. hafta karşılaşmaları oynanacak.

 

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şu şekilde:

Spor Toto Süper Lig

21 Eylül Cuma

20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir)

20.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye)

22 Eylül Cumartesi

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)

16.00 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)




23 Eylül Pazar:

16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya)

19.00 Akhisarspor-Galatasaray (Spor Toto Akhisar)

24 Eylül Pazartesi:

21.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

Spor Toto 1. Lig

21 Eylül Cuma

19.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova)

19.00 Osmanlıspor-Denizlispor (Osmanlı)

22 Eylül Cumartesi

14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)

14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi)

19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

23 Eylül Pazar:

16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir)

19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok (Zafer)

19.30 Altay-Giresunspor (İzmir Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

22 Eylül Cumartesi

15.00 Sivas Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.30 BUGSAŞ Spor-Pendikspor (OSTİM)

16.00 Tuzlaspor-Tokatspor (Tuzla Belediyesi)

16.00 Menemen Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Menemen İlçe)

16.00 Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk)

19.00 Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük (Kahramanmaraş 12 Şubat)

19.00 Fethiyespor-Darıca Gençlerbirliği (Fethiye İlçe)

Beyaz Grup

22 Eylül Cumartesi

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Hacettepe (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Gaziantepspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (GASKİ Spor Tesisleri)

15.00 Gümüşhanespor-Sarıyer (Yenişehir)

15.30 Ankara Demirspor-Bayrampaşa (TCDD Ankara Demirspor)

16.00 İnegölspor-Kastamonuspor 1966 (İnegöl İlçe)

16.00 Sancaktepe Belediyespor-Keçiörengücü (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Eyüpspor-Samsunspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Sakaryaspor-UTAŞ Uşakspor (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Manisaspor-Niğde Anadolu (Manisa 19 Mayıs)

TFF 3. Lig

1. Grup

22 Eylül Cumartesi

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Erzin Belediyespor (Şanlıurfa GAP)

15.30 Erbaaspor-Hekimoğlu Trabzon (Erbaa İlçe)

15.30 Kozan Belediyespor-Artvin Hopaspor (İsmet Atlı)

15.30 Nevşehir Belediyespor-Körfezspor (Nevşehir Gazi)

16.00 Ergene Velimeşespor-Batman Petrolspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

16.00 Silivrispor-Büyükçekmece Tepecikspor (Silivri)

16.00 Gebzespor-Yomraspor (Alaettin Kurt)

19.00 Tire 1922-Nazilli Belediyespor (Tayfur Çiçek)

2. Grup

22 Eylül Cumartesi

13.00 Ofspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

15.00 Pazarspor-Bergama Belediyespor (Hopa İlçe)

15.30 Altındağ Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Aktepe)

15.30 Osmaniyespor-Yeni Orduspor (Osmaniye 7 Ocak)

16.00 Alibeyköyspor-Karşıyaka (Alibeyköy)

16.00 Kemerspor 2003-Düzcespor (Dr. Fehmi Öncel)

16.00 Esenler Erokspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.00 Kızılcabölükspor-Adıyaman 1954 (Kızılcabölük Semt Sahası)

23 Eylül Pazar:

15.30 Kırşehir Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Kırşehir Ahi)

3. Grup

22 Eylül Cumartesi

13.00 1461 Trabzon-Ankara Adliyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.00 Anagold 24 Erzincanspor-Diyarbekirspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

15.00 Payasspor-Bağcılarspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Fatsa Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Fatsa İlçe)

16.00 Halide Edip Adıvarspor-Kocaelispor (Esenler)

16.00 Gölcükspor-Çorum Belediyespor (İhsaniye İlçe)

16.00 Muğlaspor-Cizrespor (Muğla Atatürk)

16.00 Turgutluspor-Bayburt İl Özel İdare (Turgutlu 7 Eylül)

19.00 Bucaspor-Serik Belediyespor (Yeni Buca)

 

spor toto süper lig spor toto 1.lig tff 2.lig tff 3.lig kırmızı grup beyaz grup maç program haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halkbank Fenerbahçe’yi Konuk Edecek
Halkbank Fenerbahçe’yi Konuk Edecek
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?