Reklamı Geç

Eryaman Stadı İçin Yeni İddia

Eryaman Stadı İçin Yeni İddia
Bu içerik 2275 kez okundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nde alınan kararla, Eryaman Stadı'nın Gençlik ve Spor Bakanlığı'na devredilmesi için protokol imzalanacak.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Eylül ayı toplantılarının son gününde, yapımının tamamlanması beklenen Eryaman Stadı ile ilgili bir adım atıldı. Meclis, Eryaman Stadı'nın Gençlik ve Spor Bakanlığı'na devredilmesi için protokol imzalanmasına karar verdi. Ayrıca, Aktepe Stadı da Gençlik ve Spor Bakanlığı'na devredilecek.
Oy birliği ile alınan karara göre; Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında protokol imzalanacak. Bu adımın, Eryaman Stadı'nın tamamlanma sürecini hızlandırması bekleniyor. 

EYLÜL SONUNA KADAR TAMAMLANMASI TALİMATI VERİLMİŞTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu geçtiğimiz günlerde, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ile birlikte Eryaman Stadı'ndaki inşaat çalışmalarını denetlemiş ve Eylül ayı sonuna kadar tamamlanması talimatını vermişti. 

eryaman stadı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Finalde
Galatasaray Finalde
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi