Reklamı Geç

Suudi Arabistan Transfere Para Saçtı

Suudi Arabistan Transfere Para Saçtı
Bu içerik 534 kez okundu.

Transfer döneminin kapanmasının ardından ülkelerin harcamaları tek tek hesaplandı. Avrupa'nın 5 büyük ligi olarak kabul edilen; İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa ve İtalya bu alanda da zirveyi bırakmadı.

Ancak esas sürpriz 6. sırada gelen Suudi Arabistan'la oldu. İngiltere 1.4 milyar dolar ile zirveyi alırken, İtalya 1 milyar dolarla ikinci sırada geldi.

İspanya hemen arkalarında 960 milyon dolarla bulundu. Fransa 418.8 milyon dolar ve Almanya da 391.3 milyon dolar harcadı.
Sürpriz ülke olarak dikkat çeken Suudi Arabistan 152.1 milyon dolarlık harcamasıyla dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Suudi Arabistan takımları 2017'ye oranla tüzde 485.4'lük bir artış yakaladı.

Hemen arkalarında da diğer Avrupa ülkeleri Belçika, Portekiz ve Hollanda geldi. Çin de 81.8 milyon dolarlık harcamasıyla 10. sırada kendine yer buldu.

 

transfer suudi arabistan haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Aykut Kocaman'dan Beceriksizlik Yorumu
Aykut Kocaman'dan Beceriksizlik Yorumu
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi