Reklamı Geç

Eryaman Stadı Ne Zaman Bitecek?

Eryaman Stadı Ne Zaman Bitecek?
Bu içerik 3977 kez okundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna Eryaman Stadı'nın Eylül ayında bitmeyeceğini açıkladı.

Mustafa Tuna katıldığı bir televizyon programında Eryaman Stadı'nın planlamada aksilik olmazsa 1, 1.5 ay içinde biteceğini ifade etti.

Eryaman’daki stat inşaatının arsa karşılığı başladığını ve istihkak ödemesinin söz konusu olmadığını kaydeden Tuna "Müteahhit bu stadın yapımı karşılığında bir arsa ihalesi yapılmış. Dolayısıyla bir istihkaklarda ödeme söz konusu değil. Mütahitte bu çalışmalarını sürdürüyor. Bütün malzemeleri temin ettiğini söyledi.  Bazı malzemelerde şu son ekonomik sıkıntıdan dolayı temininde bazı gecikmeler olduğunu ifade etti. Bunlarda inşallah hallediliyor. Müteahhitt inşaatı gayretli bir şekilde sürdürüyor. Ayrıca sayın Gençlik ve Spor Bakanımız da bu konuyla direkt ilgileniyor, sağolsun desteklerini esirgemiyorlar. 
Bakanlık olarak da belediye olarak buranın bir an önce bitirilmesi için el birliği ile gayret ediyoruz. Ama bazı ön görülemeyen gecikmeler oluyor. İnşallah o da kısa süre içerinde tamamlanır. Ve yakında Ankaragüçlü sporseverler ve Ankara’mız böyle bir stada kavuşurlar. Yani 1-1,5 ay içerinde bir aksilik olmazsa planmaya göre bitecek” dedi.

Bakan "Eylül Sonu Bitecek" Demişti

Gençlik ve spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu 29 Ağustos'ta Eryaman Stadı inşaatını gezerek çalışmaları gün be gün takip edeceğini ve stadın en geç Eylül ayı sonunda biteceğini açıklamıştı.

eryaman stadı mustafa tuna
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Aykut Kocaman'dan Beceriksizlik Yorumu
Aykut Kocaman'dan Beceriksizlik Yorumu
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi