Reklamı Geç

Cocu'nun Tazminatı Dudak Uçuklatıyor

Cocu'nun Tazminatı Dudak Uçuklatıyor
Bu içerik 587 kez okundu.

Hollanda basını, Fenerbahçe'nin Cocu ile yollarını ayırmayacağını, genç teknik adamın tazminatının 58 milyon TL olduğunu yazdı.

Fenerbahçe'de Phillip Cocu ile yola devam edilecek mi?.. Yönetime göre evet. Hollanda'dan gelen bilgiler ise Cocu'nun asla istifa etmeyeceği yönünde. Eindhoven Dagblad gazetesinden Rik Elferink ilginç bir detay sunuyor. Elferink, Cocu'nun tazminatının 7,5 milyon euro (58 milyon TL) olduğunu ve Hollandalı teknik adamın istifa etmeyeceğini belirtiyor.
Elferink'in açıklamaları şu şekilde:

"Phillip, PSV'den kazandığının 5 katını kazanıyor. 3 yılda PSV'de 15 yılda kazanacağı rakama gitti. İstifa ederse; ki bence etmez, 3 ayda bir yılda PSV'de kazanacağından daha çok parayla Hollanda'ya döner. Fenerbahçe kovar mı? Onu da sanmam. Çünkü hiç bir kulüp; Inter değilse (Frank De Boer'i 3 ayda kovmuştu) 3 aylık teknik direktörüne 7,5 milyon Euro verip kovmaz."

fenenerbahçe Phillip Cocu tazminat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Finalde
Galatasaray Finalde
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi