Reklamı Geç

İsmail Kartal Yeni Ankaragücü Yorumu

Ankaragücü'nün teknik direktörü İsmail Kartal, güçlü ve yarışmacı bir takım kurduklarını belirtti.

İsmail Kartal Yeni Ankaragücü Yorumu
Bu içerik 1157 kez okundu.

Ankaragücü'nün teknik direktörü İsmail Kartal, güçlü ve yarışmacı bir takım kurduklarını belirtti.

Kartal, yaptığı yazılı açıklamada, transfer döneminin sona ermesiyle başkent ekibinin kadro yapılanmasını değerlendirdi.

Yeni sezona Erzurum'da yaptıkları iki etaplı kamp dönemiyle hazırlandıklarını hatırlatan Kartal, şu ifadeleri kullandı:

"Her iki kamp süresince oyuncularımın performanslarını objektif bir şekilde değerlendirdik. Her ligin seviyesi birbirinden farklıdır. Oyun sistemimize uyan ve Süper Lig seviyesine ulaşan bazı oyuncularımızın bizimle devam etmesine olanak sağladık. Geçtiğimiz sezondan bugüne bizimle birlikte çalışan ve takımımıza katkı yapan birkaç oyuncumuzla profesyonellik gereği yollarımızı ayırdık. Kimin kimde hakkı var, bunun takdirini Allah'a bırakıyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin. Onların üzerinde hakkım varsa, ben hakkımı helal ediyor ve bundan sonraki futbol kariyerlerinde hepsine başarılar diliyorum."
Takıma yeni katılan isimleri ve ayrılan oyuncuları belirlerken oyun sistemlerine uygunluklarını, Süper Lig seviyesini ve kulübün mali yapısını göz önünde bulundurarak değerlendirdiklerini vurgulayan Kartal, şunları kaydetti:

"Tüm çalışmalarımızı planlarken Ankaragücü camiasına yakışır sonuçlar elde etmek ve camiamızın beklentilerine cevap verebilecek bir kadro oluşumu gerçekleştirmeyi hedefledik. Gelinen noktada planlanan kadroyu oluşturduğumuzu söyleyebilirim. Taraftarlarımız bizlere güvensinler ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizleri sabırla, coşkuyla ve inançla desteklemeye devam etsinler. Onların beklentilerine cevap verebilecek sonuçlar elde etmek için ben, teknik ekibim ve futbolcularımız daha çok çalışarak, daha büyük başarılar elde edip, daha büyük hedeflere ulaşacağız."

ankaragücü ismail kartal haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mesut Özil Satış Listesine Konuyor
Mesut Özil Satış Listesine Konuyor
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi