Reklamı Geç

Ankaragücü-Göztepe; Dostluk Köprüsü Kuruluyor

Ankaragücü-Göztepe; Dostluk Köprüsü Kuruluyor
Bu içerik 2735 kez okundu.

Süper Lig'in yeni temsilcisi Ankaragücü taraftarları, "Bu husümet bitsin" diyerek, Göztepe'ye zeytin dalı uzattı.

Sarı kırmızılılar bu teklifi hemen değerlendirerek Başkent ekibinin tribün liderlerini İzmir'e davet ettiler. Her iki takımın ileri gelenleri önümüzdeki günlerde biraraya gelecek

Yıllardır spor sahalarında neden şiddet, kavga ve fanatizim var dtiye sorarım kendime. 2 takım sahaya çıkar biri kazanır, diğeri kaybeder. Ama bazı takımlar arasında daha maç başlamadan olaylar yaşanır. Acı ama gerçek bunların bazılarında ölümler bile olmuştur. Daha Başkent ekibi Süper Lig'e çıktığı gün bile her iki taraftarları sosyal medyada birbirlerine adeta silahlarını çekmişti. Bu olayları izlerken öyle üzülüyorudm ki, ama birşeyde yapamıyordum. Yani elimden hiçbirşey gelmiyordu.
TELEFONLA GÖRÜŞTÜLER

Önceki gün öyle güzel bir duyum aldım ki, çok ama çok mutlu oldum. Göztepe'nin Başbakan lakaplı  İsmail Kocaoğlu'nun yeğeni Ertan Kocaoğlu bunu benimle paylaştı. Ankaragücü'nün tribün liderlerinden Fatih Öney, Ertan'ı tefonla aramış. Ve bu sezondan itibaren her iki takım arasındaki husümetin bitmesi gerektiğini söylemiş. Geçmişi unutup gelecek için birbirimize sarılıp dost, kardeş olalım demiş. Kocaoğlu, Göztepe'nin tribün liderleriyle görüştükten sonra Öney'i İzmir'e davet etti. Öney, önümüzdeki günler içerisinde İzmir'e gelerek sarı kırmızılı taraftarlarla biraraya gelecek.

TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLSUN

Ben bu gelişmeleri takip ederken yanımda Kıbrıs Gazisi Emekli Tankçı Albay Erdoğan Türkmen konumatımla beraberdim. Bana sadece şunu söyledi. "Bu olay Türkiye'ye ornek olsun" dedi.

Bu konuşmalar kısa süre içerisinde sosyal medyaya düştü. Her iki takım taraftarları bu anlamlı buluşma için büyük destek vermeye başladı. Göztepe, Ankara'ya gittiğinde, Ankaragücü İzmir'e geldiğinde taraftarlar birbirlerini çiçeklerle karşılayacak. İşte bu, Sizlere de bu yakışırdı zaten. Mükemmel bir yaklaşım. Gelin hep birlikte bu dostluğa destek verelim. Türkiye'ye örnek olsun, diyerek şimdiden her iki takım taraftarlarını ayakta alkışlıyorum.  

Kaynak: http://gazeteyenigun.com.tr

ankaragücü göztepe dostluk taraftar haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Voleybolda Günün Sonuçları
Voleybolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi