Reklamı Geç

Basketbol Federasyonu Takım Arıyor

Basketbol Federasyonu Takım Arıyor
Bu içerik 692 kez okundu.

Basketbol Federasyonu, Türkiye Basketbol Ligi için istenen katılım sayısına ulaşılamadığı için alt liglerde yer alan kulüplere ön başvuru sürecini başlattığını açıkladı.

Kulüplerin yaşadığı maddi sıkıntılar, basketbolda da derinden hissedilmeye başlandı. Süper Lig'den çekilen takımların şoku yaşanırken, şimdi de Türkiye Basketbol Ligi'nde yeterli katılıma ulaşılamadı. Lige katılım için başvuru süresi tamamlansa da, hedeflenen takım sayısının altında kalınması nedeniyle Basketbol Federasyonu bir açıklama yayınlayarak alt liglerdeki takımlar için fırsat yarattı. 

Alt liglerde oynayan ekiplerin, Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele etmeyi istemeleri halinde bunun değerlendirileceği duyurulurken, ön başvuru sürecinin başladığı vurgulandı. Özellikle döviz kurundaki artış nedeniyle birçok kulübün geçmiş yıllardan kalan borçlarını ödeme konusunda sıkıtı yaşandığı belirtildi. 
Basketbol Federasyonu, takım sayısı konusunda yaşanan gelişmeleri şu şekilde duyurdu: 2018-2019 TBL sezonu için kulüplerimizin resmi başvuru süreci tamamlanmıştır. Netice itibarı ile başvuruların 2018-2019 TBL sezonu için hedeflenen takım sayısının altında kalması münasebeti ile alt liglerde yer alan kulüpler için resmi ön başvuru süreci başlatılmıştır. Bu doğrultuda; TBL'ye katılmayı hedefleyen kulüplerimizin ekte belirtilen koşulları yerine getirerek istenen evrakları en geç 31 Temmuz 2018 mesai saati bitimine kadar Ligler Direktörlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir."

basketbol federasyonu haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Juventus'ta Sarri Dönemi
Juventus'ta Sarri Dönemi
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi