Reklamı Geç

Hakan Kutlu'dan Mehmet Yiğiner'e Cevap

Hakan Kutlu'dan Mehmet Yiğiner'e Cevap
Bu içerik 1575 kez okundu.

Ankaragücü'nün efsane futbolcusu Hakan Kutlu, Mehmet Yiğiner'in bugün BengüTürk TV'de katıldığı programda yaptığı '300 bin lira alacağa 2 milyon 300 lira istiyor açıklamasına cevap verdi.

Sevgili Ankaragüçlüler ;
 
Son günlerde trasfer yasağı konusunda çıkan haberlerle ilgili Ankaragücü’ne zarar vermemek için sessiz kaldım. Ancak, gelinen son noktada bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım.
7 yıl öncesinden bekleyen alacağım için 5 yıl boyunca hiç bir girişimde bulunmayıp, konusunu dahi açmadım. Ancak 5 sene sonrasında Avukatlarım ve Kulüp Başkanı S. Mehmet Yiğiner’ in yaptığı görüşmeler sonrasında avukatlarımla yaptığım istişareler sonucu, Kulübün taleplerini kabul ettim. Dolayısı ile alacaklarımın yarısından fazlasından şartlı olarak vazgeçtim ve bakiyesinin de on taksitte ödenmesini kabul ettim. Ancak bu ödemelerin bir kısmı gecikmelerle yapıldıktan sonra alacaklarım ödenmemeye başlandı. Bu konu hakkında Mehmet Yiğiner ve kulüp çalışanlarına ulaşmaya çalıştım ancak hiçbir şekilde geri dönüş alamadım. Buna rağmen beklemeyi tercih ederek yasal haklarımı kullanmadım. İlerleyen süreçte girişimlerin başarısız kalmasıyla birlikte şampiyonluklarda tebrik için yaptığım aramalara ve mesajlara dahi geri dönüş yapılmadı. Hayatımın büyük bir kısmında içinde bulunduğum ve emek verdiğim Ankaragücü Kulübü tarafından böyle değersiz bir yaklaşım görmem ve camia için değersiz bir insanmışım gibi muamele yapılması üzerine ben de üzülerek sıradan bir insan gibi yasal haklarımı kullanmak zorunda kaldım ve yargı yoluna giderek şarta bağlı olarak vazgeçtiğim haklarım dahil alacağımı talep ettim ve haklı talebim kabul edildi.
300.000 TL alacağa 2.300.000 TL faiz eklendiği iddiası gerçeğe aykırı, anlaşılması mümkün olmayan açıklamalardır.

Sn. Başkan Mehmet Yiğiner’in açıklamalarının mahiyeti ile amacının takdirini camiamızın değerli mensuplarına bırakıyorum.

Kamuoyuna ve Büyük Ankaragücü Camiası’na Saygıyla Duyurulur.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
nöri gantar     2018-07-23 hagan gutlu dayıya.sana gelene kadar bu klüp 100 milyon borç ödemiş.çalışmadan paraları aldınız.Alanlara haramolsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Göztepe'de Özdeş gidiyor Bakkal Geliyor
Göztepe'de Özdeş gidiyor Bakkal Geliyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi