Reklamı Geç

Gençlerbirliği'nde İstifa Depremi

Gençlerbirliği'nde yönetimde istifalar sürüyor...

Gençlerbirliği'nde İstifa Depremi
Bu içerik 1486 kez okundu.

YURTSPOR - Gençlerbirliği'nde yönetimde istifalar sürüyor...

Arda Çakmak, Hıfzı Kuruşa, Hakan Kaynar ve Sinan Gürsoy'un istifa edip yönetime aday olması sonrası karışan Gençlerbirliği yönetiminde istifalar son ermiyor.

Gençlerbirliği'nde Arda Çakmak, Hıfzı Kuruşa, Hakan Kaynar ve Sinan Gürsoy'dan sonra genel Sekreter Cem Kaya da istifa etmiş, ancak istifa kulüp sitesinden yalanlanmıştı.

İstifasını faks ile gönderen Cem Kaya'nın daha sonra kulübe uğramadığı öğrenildi.

Akalın ve Yıldız da zincire katıldı

Yönetimin önemli isimlerinden Aykut Akalın ve Ahmet Murat Yıldız'ın da istifalarını başkan Murat Cavcav'a verdiği öğrenildi.

Basın - Medya ve Halkla İlişkiler'den Sorumlu yönetici Aykut Akalın'ın işlerini gerekçe göstererek Gençlerbirliği ve Hacettepe ynetiminden istifa ettiği ifade edildi.

Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Murat Yıldız'ın ise istifası, "Şimdilik istifanı kabul etmiyoruz. Eylül ayında yapılan kongrede listeye seni almayız" deyip durdurulduğu gelen bilgiler arasında...
Aykut Akalın - Arif Ölmez gerginliği

İstifa eden Aykut Akalın'ın Başkan Vekili Arif Ölmez ile arasının açık olduğu yıllardır biliniyor.

Hatta Aykut Akalın'ın İlhan Cavcav'ın sağlığında, Arif Ölmez'in başkanlığa oynadığını ve altını oyduğunu belirten bir mektup bırakarak istifa etmişti.

İlhan Cavcav uzun uğraşlar sonrası Aykut Akalın'ı kulübe döndürmüştü.

Cavcav'ın arabasını Aykut Akalın hediye edecek kadar seviyordu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Maykıl     2018-07-08 Valla Aykut Akalın'ın görevlerine bakıyorum da Basın - Medya - Halkla İlişkiler.... Hangisini icra etti yöneticilik döneminde google den arattım adamın yıllardır Medya'ya açıklaması yok. Gerçekten yoğun bir abimiz heralde. doğru karar vermiş gibi... Bizim Ankaragücü yönetiminde de çok işe yaramaz adam var. Ama tavsiyemdir dedikodu yapmadan haber sunsanız daha iyi. Ama masallahiniz var saglam Gençlerbirliği düşmansınız :)) her haberleri kaos olarak sunuyorsunuz. Mektup araba kavga :)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halkbank’la Hedeflerim Örtüştü
Halkbank’la Hedeflerim Örtüştü
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi