Reklamı Geç

Mehmet Umut Nayir Hangi Takıma Gidecek?

Osmanlıspor ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak fesh eden Mehmet Umut Nayir'in hangi takıma gideceği belirsizliğini koruyor.

Mehmet Umut Nayir Hangi Takıma Gidecek?
Bu içerik 1614 kez okundu.

YURTSPOR - Osmanlıspor ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak fesh eden Mehmet Umut Nayir'in hangi takıma gideceği belirsizliğini koruyor.

Koruma dönemi kuralından faydalanıp sözleşmesini fesh eden Mehmet Umut Nayir, Osmanlıspor'a Futbol Federasyonu'nun belirlediği miktarda tazminat ödeyip istediği takımla sözleşme imzalayabilecek.

Ancak, golcü oyuncunun hangi takıma imza atacğı henüz belirsizliğini koruyor.

Aile büyüklerine danışacak

Bir çok takımın ilgilendiği Mehmet Umut Nayir'in hangi takıma gideceği önümüzdeki günlerde belli olacak. Nayir'in aile büyüklerine danışıp öyle karar vereceği öğrenildi.
Ankaragücü evi

Mehmet Umut Nayir' daha önce yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki sezon nerede olacağım belirsiz. Osmanlıspor benimle devam etmek istiyor ama ben kibarca istemediğimi ilettim. Potansiyelimi rahatça sergilediğim, beni anlayan inanan Ankaragücü ile devam etmek isterim ama her şey Osmanlıspor'a bağlı" ifadelerini kullanmıştı.

Bu açıklamadan Nayir'in yetiştiği Ankaragücü'ne dönmesi büyük ihtimal...

ankaragücü osmanlıspor mehmet umut nayir haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi