Reklamı Geç

Mehmet Umut Nayir Nasıl Serbest Kaldı?

Mehmet Umut Nayir'in Osmanlıspor ile sözleşmesini fesh ederken, koruma dönemi kuralından yararlandığı ortaya çıktı.

Mehmet Umut Nayir Nasıl Serbest Kaldı?
Bu içerik 1789 kez okundu.

YURTSPOR - Mehmet Umut Nayir'in Osmanlıspor ile sözleşmesini fesh ederken, koruma dönemi kuralından yararlandığı ortaya çıktı.

Koruma dönemi 2 şekilde oluyor. 23 yaşında olan futbolcu bir kulüpte 3 yılını doldurursa sözleşmesini tek taraflı fesh edebiliyor. Bu durumda Futbol Federasyonu oyuncuya sportif ceza uygulamıyor. Ancak, oyuncunun ayrıldığı kulübe ödemesi için çeşitli kriterleri göz önüne alıp bir tazminat belirliyor.

Osmanlıspor'da 3.5 yılını dolduran Mehmet Umut Nayir'in koruma dönemi kuralından faydalanıp sözleşmesini fesh ettiği öğrenildi.
2 koruma dönem kuralı ise29 yaşındaki futbolcu da eğer 2 yılını o kulüpte dolduduysa, sözleşmesini tek taraflı fesh edebiliyor. O da belirlenen tazminatı ödeyip istediği kulübe gidebiliyor.

mehmet umut nayir osmanlıspor ankaragücü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cankirili Simsar Seco     2018-06-28 Parayla verip belese gerimi aldik? Gokcek bize kazik atmisti bunun adida Padisaha Giren Kazik olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
G.Birliği ve A.Gücü Formasını Giyen Abdullah Çevrim Vefat Etti
G.Birliği ve A.Gücü Formasını Giyen Abdullah Çevrim Vefat Etti
Fikret Ünlü Yaşamını Yitirdi
Fikret Ünlü Yaşamını Yitirdi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi