Reklamı Geç

19 Mayıs Stadı İçin Kritik Gün

19 Mayıs Stadı'nın yıkımı için kritik gün bugün...

19 Mayıs Stadı İçin Kritik Gün
Bu içerik 1616 kez okundu.

19 Mayıs Stadı'nın yıkımı için kritik gün bugün... Saat ise 17.00..

Ay başında yapılan ihaleyi kazanan firma bugün saat 17.00'ye kadar gerekli parayı yatırmazsa yıkım işin başka bahara kalacak.

9 Mayıs Stadyumu yıkım ihalesini yargıya taşıdı  

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün çağdaş, aydınlanmacı,  devrimci  Cumhuriyet ideolojisinin  spor alanındaki mekansallığını yansıtan, ölümünden önce son 19 Mayıs kutlamalarını izlediği, 19 Mayıs Stadyumu’nun yıkılmaması  için mücadeleye devam ediyor.

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Ankara Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün 19 Mayıs Stadyumunun hurda karşılığı yıkım ve moloz nakli işi ihalesine çıkış kararı ile yıkımına dair tesis edilen idari işlemin yürütmesinin durdurulması ve takiben iptaline karar verilmesi talebiyle Gençlik Spor Bakanlığı’na dava açtı.
 

19 mayıs stadı yıkım ihalesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
nöri     2018-06-22 şu mimarlar odası denilen komünüstleri kapatın artık.türkiye düşmanı bunlar.
Profesor Oklitus     2018-06-21 Ingiliz dunyanin en buyuk futbol mabedi dedikleri Wembley Stadini yikti yerine goz kamastirici, bugunun standardlarina seslenen yeni ve modern bir Wembley dikti.Kimse tarihi eser gozuyle bakmadi.Kaldiki Eski Wembley stadyumunun her santiminde tarih nakis nakis islenmisti.Bu davaci sahislar acaba 19 Mayista bir mac izlemismidir? Ana giristen baslayan tuvaletine kadar giden mac gunu eziyetini bilirmi? Sene 2018 de ATATURKUN BASKENTI Ankaranin gobegindeki tas yigini gurur degil utanc kaynagidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Büyükşehir Belediye Erzurumspor, A.Gücü Hazırlıklarını Sürdürdü
Büyükşehir Belediye Erzurumspor, A.Gücü Hazırlıklarını Sürdürdü
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi