Reklamı Geç

Osmanlıspor'dan Sert Çıkış

Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, “Sözleşmesi süren bir oyuncunun transferi için mevcut kulübünden izin alınması talimatlarda yazıyor” diye konuştu.

Osmanlıspor'dan Sert Çıkış
Bu içerik 1168 kez okundu.

Osmanlıspor, kadroyu büyük ölçüde koruyup, yeniden Süper Lige yükselmeyi hedefliyor.

Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, “Sözleşmesi süren bir oyuncunun transferi için mevcut kulübünden izin alınması talimatlarda yazıyor” diye konuştu.

 

Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, Süper Lig 2017-2018 sezonunu, planlarının dışında, üzücü ve kendilerine yakışmayacak bir şekilde tamamlayıp 1. Lig’e düştüklerini söyledi.

Artık önlerine bakmak zorunda olduklarına işaret eden Yurtgüven, “Osmanlıspor olarak hedefimiz, hak ettiğimiz, ait olduğumuz Süper Lig’e geri dönmek” dedi.  Yurtgüven, genel anlamda kadrolarını koruyacaklarının altını çizerek, şöyle konuştu: “Kadromuzu koruma kararı aldık. Şu an için kimseyi vermeyi düşünmüyoruz. Serdar Gürler’le ilgili 10 milyon avro bonservis talebimiz olduğu yönünde bir açıklama yapıldığı iddia ediliyor ama bu konuda herhangi bir resmi açıklamamız yok. Hiçbir futbolcumuzu satmayı şu an düşünmüyoruz. Satmayı düşünmediğimiz bir adama da zaten değer biçmeyiz herhalde.”
TRANSFER KURALLARI AÇIK

“Futbolcularımız ile ilgili bize ulaşan resmi teklif yok. Yine de diğer kulüplere bir çağrı yapmak istiyorum. Sözleşmeli bir futbolcunun transferinin hükümleri Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) talimatlarında gayet açık. Sözleşmesi olan bir oyuncu ile görüşme yapabilmek için mevcut kulübünden izin almak veya bildirim yapmak zorunda bütün kulüpler. Arka bahçeden dolaşmaya çalışan kulüpler var. Bununla ilgili iki kulübü saptadık. İlerleyen günlerde bunlarla ilgili TFF’ye başvuruda bulunacağız. Futbolcularımıza talep olabilir. Çünkü kaliteli bir kadromuz var. Bütün kulüplere tavsiyem, bununla ilgili kulübümüzle irtibata geçmeleri.”

İSTEDİĞİMİZ FUTBOLCUYU ALIRIZ

“Osmanlıspor küçülecek iddiası gerçeği yansıtmıyor. Osmanlıspor’un gündeminde böyle bir şey hiçbir zaman olmadı. 15 yıllık tecrübemde şunu gördüm, ligden aşağıya doğru indikçe rekabetin koşulları ve metotları biraz değişiyor. Osmanlıspor’un küçülmesi ve hatta kapanmasına kadar giden yorumları üzülerek gördük. Buradaki amaç futbolcularımızı bizden uzaklaştırıp kendi bünyelerine katmak. Ancak şunu unutmasınlar ki Osmanlıspor istediği futbolcuyu alır. Eğer bir futbolcu Osmanlıspor’a transfer olmuyorsa, Osmanlıspor istemiyordur.”

Yurtgüven, yeni sezonda maçlarını nerede oynayacakları ile ilgili soruya ise “Şu andaki görüntü mevcut durumu koruyacağımız yönünde. Ama bu daha yönetimsel, başkanlar düzeyinde görüşülmesi gereken ve bildiğim kadarıyla da görüşülen bir konu. Dolayısıyla daha sonra başkanımıza ve diğer kulüplerin başkanlarına bu soruyu sorarsanız daha net bilgi alabilirsiniz diye düşünüyorum” cevabını verdi.

osmanlıspor ender yurtğüven ender yurtgüven
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi