Reklamı Geç

Basketbolun Yeni Sponsor Lenovo

Basketbol Süper Ligi’nin yeni ana sponsoru Lenovo oldu.

Basketbolun Yeni Sponsor Lenovo
Bu içerik 462 kez okundu.

Basketbol Süper Ligi’nin yeni ana sponsoru Lenovo oldu.

Lenovo teknoloji firması, yapılan basın toplantısı ile Basketbol Süper Ligi'nin ana sponsoru oldu. Toplantıya Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu ve Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Ömer Onan katıldı.

Sportif ve pazarlama alanında en başarılı federasyon olmanın gururunu yaşadıklarını belirten Hidayet Türkoğlu, "Kadın ve erkek liglerimiz Avrupa'nın en iyisi olarak gösteriliyor. Kulüplerimizin büyük hedefleri var. Devletimiz spora büyük önem veriyor. Biz de federasyon olarak basketbolun gelişimi için çalışıyoruz. Çok sayıdaki projeyi hayata geçiriyoruz. TBasketbol Süper Ligi'nin çok yakında yeni yayın ihalesini de tamamlayacağız. Lenovo'nın ana sporu olmasını açıklamaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Onlara teşekkür ederim" şeklinde konuştu.
Basketbol Süper Ligi'ne sponsor olmaktan dolayı heyecanlı ve mutlu olduklarını dile getiren Emre Hantaloğlu ise, "Türk efsanesi olan Hidayet başkanımla aynı platformda olmaktan dolayı kişisel olarak da çok heyecanlıyım. Lenovo bilgi sektöründe dünya çapında olan bir firma" diye konuştu.

 

basketbol süper ligi lenovo sponsor haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hasan Kılıç 3.Kez Baba Oldu
Hasan Kılıç 3.Kez Baba Oldu
Halkbank'tan Faik Samed Güneş Açıklaması
Halkbank'tan Faik Samed Güneş Açıklaması
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi