Reklamı Geç

Samsunspor'a Uyanık Başkan

TFF 2. Lig'de mücadele edecek olan Samsunspor'da olağanüstü seçimli genel kurulda İsmail Uyanık başkan oldu.

Samsunspor'a Uyanık Başkan
Bu içerik 650 kez okundu.

TFF 2. Lig'de mücadele edecek olan Samsunspor'da olağanüstü seçimli genel kurulda İsmail Uyanık başkan oldu.

Genel kurulda ayrıca yapılan şirketleşme önerisi de kabul edildi.

Samsunspor Olağanüstü Genel Kurulu, çoğunluk aranmaksızın Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası toplantı salonunda gerçekleşti.

Kayyum yönetiminden Osman Arslan kulübün mali tablosunu açıkladı. Arslan, kulübün 55 milyon 500 bin TL borcu olduğunu, Bahia’ya 1 milyon 87 bin Euro ödendiğini, 352 bin Euro daha ödeneceği, ödenmediği taktirde ise 6 puanın silineceğini ve Larbi’ye de 460 bin Euro ve 500 bin Euro tazminat davası ile birlikte 960 bin Euro’nun ödenmesi gerektiğini ve bu futbolcuya da paraların ödenmediği taktirde de transfer yasağının geleceğini söyledi. Bunun üzerine salon da bulunan taraftarlar da eski başkan Erkurt Tutu’ya tepki gösterdiler.
Mali tablonun açıklanmasının ardından Tahsin Kosif, salonda bulunanlara şirketleşme önergesini okuyarak bilgilendirdi. Ardından divan heyeti, Samsunspor’un şirketleşmesini oylamaya sundu. Şirketleşme önergesi oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra kürsüye çıkan İsmail Uyanık, delegelere seslendi. Uyanık, “Bizler hepimiz Samsun’a aşık insanlarız. Bugün bizi burada tutan Samsunspor aşkıdır. Bu kulüp amatöre kadar düşseydi, gönlünde Samsunspor’u yaşatan bu kadar genciyle, işadamıyla, taraftarıyla batması mümkün değildir. Samsunspor’un burada durması zaten mümkün değil. Samsunspor’u kimse 2’nci Lig takımı olarak görmüyor. Ben takımı bıraktıktan sonra Samsun’da çok güzel gelişen olaylar olmuş. Siyasetçisiyle, bakanıyla, vekiliyle, belediyeleriyle Samsunspor’a kaynak oluşturmak adına herkes el birliği yapmış. Yardım kampanyaları sokaklara kadar gelmiş. Küçük esnafımızdan büyük işadamımıza kadar herkes Samsunspor için elini taşın altına sokmuş. Dolayısıyla bu daha önce yoktu. Bunun Samsunspor adına ciddi bir kazanım olduğunu düşünüyorum” dedi.

 

samsunspor ismail uyanık haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş Ankaragücü Hazırlıklarına Başladı
Beşiktaş Ankaragücü Hazırlıklarına Başladı
Bülent Korkmaz'dan 6 Yıllık Rekor
Bülent Korkmaz'dan 6 Yıllık Rekor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi