Reklamı Geç

Arda Çakmak'tan Cavcav'a 'Meşru Başkan' Olmayacak İddiası

Gençlerbirliği Başkan Adayı Arda Çakmak, "Başkan Murat Cavcav'ın Cuma günü artık hükmen yenilgisi kesin olacaktır" dedi.

Arda Çakmak'tan Cavcav'a 'Meşru Başkan' Olmayacak İddiası
Bu içerik 823 kez okundu.

Gençlerbirliği Başkan Adayı Arda Çakmak,  "Başkan Murat Cavcav'ın Cuma günü artık hükmen yenilgisi kesin olacaktır" dedi.

Murat Cavcav'ın Gençlerbirliği Olağan Kongresini toplamayarak Gençlerbirliği camiasına karşı suç işlediğini ifade eden Çakmak, "Bir kulüp başkanı 'Olağan Genel Kurul'u toplamayarak önce kendi camiasına karşı suç işlemektedir. Murat Cavcav’ın başkanlığı çok değil dört gün sonra 'hukuksuz' hale gelecektir" dedi.

Murat Cavcav'ın Gençlerbirliği tüzüğüne aykırı hareket ettiğini savunan Arda Çakmak sosyal medya hesabında şu mesajları paylaştı.

Murat Cavcav'ın kendi yasasını tanımayan bir "başkan" olmasına az kaldı!

Haziran başladığı gün Murat Cavcav artık Gençlerbirliği'nin meşru başkanı olmayacaktır.

Bu hukuk kurallarına aykırıdır. Doğanın kanununa da, elden ayaktan düşüren lider yapamadım deyip çekilmelidir.

Yapacağına inanıyorsa üyelerinin karşısına çıkıp yeniden güven tazelemelidir.

Eğer futbolun diliyle konuşacaksak, bu talimatnamelere de aykırıdır. Murat Cavcav maça çıkmayan bir takım gibidir. Cuma günü artık hükmen yenilgisi kesin olacaktır.

‏Olağan genel kurulu toplamamak, üyelerin karşısına, insan içine çıkmamak her şeyden önce görgü kurallarına aykırıdır.

Hoşuna gitsin, gitmesin! Gençlerbirliği İlhan Cavcav sezonunda, o olmadan oynadığı ilk sezonda, 29 yıl sonra küme düştü. Başkanı Murat Cavcav!
Bu haftasonu Denizlispor da Olağan Genel Kurul’unu topladı. Mustafa Üstek yeniden başkan. Kendisini yeniden sadece yeniden seçildiği için değil “Olağan Genel Kurul”u toplayarak camiasına hukuksuzluk yaşatmadığı için tebrik ediyorum.

Bu haftasonu Galatasaray, Olağan Genel Kurul’unu topladı. Yeniden başkan seçilen Mustafa Cengiz’i sadece başkan seçildiği için değil “Olağan Genel Kurul”u toplayarak camiasına hukuksuzluk yaşatmadığı için tebrik ediyorum.

Bu haftasonu Bursaspor, Olağan Genel Kurul’unu topladı. Yeniden başkan seçilen Ali Ay’ı sadece başkan seçildiği için değil “Olağan Genel Kurul”u” toplayarak camiasına hukuksuzluk yaşatmadığı için tebrik ediyorum.

Görüldüğü gibi bu üç kulüpte de başkanlar yine başkan seçildiler. Tüzüklerine ve hukuk kurallarına uydular. Şimdi bu isimler genel kurulla yetkilendirilmiş kulüp başkanları.

gençlerbirliği arda çakmak murat cavcav olağan genel kurul haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zenit'ten Muhteşem Dönüş
Zenit'ten Muhteşem Dönüş
İşte Avrupa Ligi'nde Tur Atlayanlar ve Eşleşmeler
İşte Avrupa Ligi'nde Tur Atlayanlar ve Eşleşmeler