Reklamı Geç

Emre Belezoğlu Bırakıyor mu?

Başakşehir'de Emre Belözoğlu'nun futbolu bırakıp bırakmamasıyla ilgili görüş ayrılığı yaşandığı kaydedildi.

Emre Belezoğlu Bırakıyor mu?
Bu içerik 500 kez okundu.

Başakşehir'de Emre Belözoğlu'nun futbolu bırakıp bırakmamasıyla ilgili görüş ayrılığı yaşandığı kaydedildi.

Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, 37 yaşındaki Emre Belözoğlu'nun futbolu bırakmasını istediğini belirtirken, Emre ise beIN Sports Haber'de yaptığı açıklamalarda devam etmek istediğini kaydetti.

Göksel Gümüşdağ: "Benim niyetim Emre'nin devam etmemesi"

Göksel Gümüşdağ, Emre Belözoğlu'nun agresif hareketlerinin kulübe zarar verdiğini söyledi ve "Emre'nin saha içinde ve dışında görmek istemediğimiz bazı davranışları bizi zaman zaman üzüyor. Seneye onların olup olmayacağını konuşup bir karar alacağız. Benim niyetim devam etmemesi, noktalaması yönünde ama kendisi arzu ediyor, hoca da istiyor." dedi.
Emre Belözoğlu: "Devam etmek istiyorum"

Emre Belözoğlu ise devam etmek istediğini kaydederken, "Futbolu çok seviyorum. Bu sene devam etmekle ilgili bir karar vereceğim. Yarın başkan ile bir görüşmemiz olacak, beraber karar vereceğiz. Henüz bir karar vermedim." ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu: "İstemediğim görüntüler verdiğim oluyor"

Agresifliği ile ilgili de konuşan Emre Belözoğlu, "Saha içinde bazen kontrol edemediğim duygularım ortaya çıkabiliyor. Bazen insanları kırdığım, istemediğim görüntüler verdiğim oluyordur. Herkesten burada bir vesileyle özür dilemiş olayım. Futbol oynarsam, bir daha o görüntüleri vermemeye çalışacağım." diye konuştu.

Göksel Gümüşdağ: "Arda umarım kendini toparlar"

Öte yandan Göksel Gümüşdağ, Arda Turan için de, "Arda, Barcelona'nın oyuncusu ve bizde kiralık. Arda Turan'ın kişiliğiyle, yeteneğiyle ilgili problemimiz yok. Mental olarak yorgunluğu var, onu da atacak. İnanıyorum ki önümüzdeki yıl Arda kendini toparlar ve Başakşehir'e önemli katkılar sağlar." değerlendirmesini yaptı.

emre belezoğlu başekşehir göksel gümüşdağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Ozan Kabak'a Dev Talip
Ozan Kabak'a Dev Talip
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi