Reklamı Geç

Ankaragücü'nde Siyasi Turlar Sürüyor

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Başbakan Yardımcısı, Milli Savunma Bakanı Sayın Nurettin Canikli’yi makamında ziyaret etti.

Ankaragücü'nde Siyasi Turlar Sürüyor
Bu içerik 1365 kez okundu.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Başbakan Yardımcısı, Milli Savunma Bakanı Sayın Nurettin Canikli’yi makamında ziyaret etti.

 Ziyarette yaptığı konuşmada Sayın Bakan’a desteklerinden ötürü teşekkür eden Başkan Mehmet Yiğiner,”Sayın Bakanım, elde edilen başarıda kuşku yok ki sizinde büyük emeğiniz var. Bizleri hiç yalnız bırakmadınız, desteğinizi esirgemediniz. Biz de Süper Lig’e çıkarak desteğinize karşılık verdik” dedi.
 MKE Ankaragücü’nü Kurtuluş Savaşı’nda cepheye top mermisi imalatı yapan işçilerin kurduğunu anımsatan Başkan Mehmet Yiğiner,”Ankaragücü milli mücadelede şehit ve gaziler veren manevi değere sahip bir kulüptür. Yani kulübümüzün kurucuları Kurtuluş Savaşı’nda Milli Savunmanın öncülerindendi ve doğal olarak Makina ve Kimya Endüstri Kurumu’nun kurucuları aynı zamanda kulübümüzün de kurucularıdır. ” ifadelerini kullandı.

 Ankaragücü taraftarının seyircisi olduğunu belirten Milli Savunma Bakanı Sayın Nurettin Canikli,”Ankaragücü taraftarının coşkusunu hayranlıkla izliyorum. Süper Lig’i sonuna kadar hak ettiniz. Başkentimizin gururu bir kez daha kendisini göstermiştir. Şampiyonluk muhteşem. Ankaragücü taraftarlarına ve Ankara halkına hayırlı olsun. Başkentimizin güzide kulübüne şampiyonluk yolunda ufak da olsa desteğimiz olduysa ne mutlu bize. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da kulübümüz ile ilgili güzel ve iyi niyetli düşünceleri var” dedi.

 Yeni yapılan Eryaman stadyumun tüm camiaya hayırlı olmasını dileyen Milli Savunma Bakanı Sayın Nurettin Canikli, “MKE Ankaragücü’nün geçmişi hiç bir kulüpte yoktur. İmalat-ı Harbiye işçileri kulübümüzün kurucularıdır. Kulübümüzün bu denli önemli bir kurum ile bağdaşması gerçekten çok güzel bir durumdur. Ankaragücü, şehitler vermiş bir kulüp. Daha iyi yerlerde olması en büyük temennimizdir. Mevcut Tandoğan Tesisleri, bizim bakanlığımıza aittir. Daha sağlıklı bir altyapı için tesisleri uzun vadeli Ankaragücü’müze vereceğiz. Tüm camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

ankaragücü nurettin canikli haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hatayspor İlhan Palut İle Devam Ediyor
Hatayspor İlhan Palut İle Devam Ediyor
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi