Reklamı Geç

Ankaragücü Kupaları Götürdü, Vaad ile Döndü

Spor Toto Süper Lig'e çıkan Ankaragücü'de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'yı makamında ziyaret etti.

Ankaragücü Kupaları Götürdü, Vaad ile Döndü
Bu içerik 1483 kez okundu.

Spor Toto Süper Lig'e çıkan Ankaragücü'de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'yı makamında ziyaret etti. 

Takımı tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Başkan Tuna da, "Hayırlı uğurlu olsun, maşallah diyorum" dedi. 

Ankaragücü’nün Süper Lig’e dönmesinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Efsane hak ettiği yere döndü. Bundan dolayı şehir olarak mutluyuz” dedi.

Şehir olarak Ankaragücü'ne elimizden gelen desteği vereceğiz diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Ankaragücü, zorlu bir süreci şampiyon olarak tamamlayarak şehrimizi gururlandırdı. Biz de imkânlarımız ölçüsünde yeni sezonda da şehrimizin takımını destekleyeceğiz, daha somut adımlar atarak çözümler üreteceğiz.Başkan Mehmet Yiğiner ve yönetim kurulu üyeleri deyim yerindeyse adeta ateşten gömlek giydiler. Çok çalışarak, Ankara’ya şampiyonluğu getirerek şehrin takımı Ankaragücü’nün yeniden Süper Lig’e dönmesini sağladılar. Kendilerini bir kez daha kutluyorum. Tabi zamanında şehrin diğer takımlarına bazı gelirler aktarılırken Ankaragücü yalnız bırakılmış. Şimdi böyle bir şey mümkün değil” ifadelerini kullandı.
Şehrin İleri Gelenleri Destek Çıksın

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın göreve geldiği süre içerisinde şampiyonluğa katkıları olduğunu belirten Başkan Mehmet Yiğiner, “Süper Lig’e çıkmak çok zor oldu. Eşit şartlarda rekabet yoktu. Ancak birlik beraberliğimiz ve inancımız tamdı. Bu inanç ve birlik-beraberlikle oluşan sinerji beraberinde başarıyı getirdi” dedi.

Bundan sonraki süreçte de şehrin ve şehrin önde gelenlerinin Ankaragücü’ne sahip çıkması gerektiğini belirten Mehmet Yiğiner, “Daha zorlu bir sürece girdik. Biz asansör takımı olmayacağız. Bu yüzden verdiğimiz emeğin daha fazlasını vermemiz lazım. Sizin de bu şehrin büyüğü olarak taşın altına elinizi koyacağınızdan şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.

Ziyarette, Başkan Tuna'ya takımın oyuncularının imzaladığı forma da hediye edildi. 

 

ankaragücü ankara büyükşehir belediyesi mustafa tuna ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rasim Özan Kütahyalı'ya Hapis Cezası
Rasim Özan Kütahyalı'ya Hapis Cezası
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi