Reklamı Geç

A.Gücü Yaşasın Birlik Platformu'dan Gizli Kahramanlara Teşekkür

Ankaragücü Yaşasın Birlik Platformu yaptığı açıklama ile Süper Lige gidilen süreçte kulübün önünün açılmasında büyük katkısı olan isimlere şükran sunuldu.

A.Gücü Yaşasın Birlik Platformu'dan Gizli Kahramanlara Teşekkür
Bu içerik 558 kez okundu.

Ankaragücü Yaşasın Birlik Platformu yaptığı açıklama ile Süper Lige gidilen süreçte kulübün önünün açılmasında büyük katkısı olan isimlere şükran sunuldu.

Açıklama şu şekilde: 
28 Temmuz 2012 kongresi yapılamıyordu.

Bent Ahlat başkan adayı ama kongre yeterliliği sağlanamamıştı. O ara da bir şey oldu Sayın Metin AKYÜZ, Sayın Koray AKDOĞAN, Sayın Muzaffer GÜLTEKİN son dakika kongreye giderek Ankaragücümüze Kayyum atanmasının önüne geçilmesini sağlamışlardır. 33 oyla başkan seçilen Sayın Bent Ahlat'tan başlayan süreçte Ankaragücü ya Amatöre yollanacaktı. Ya da her şeye yeniden başlamak için mücadele edilecekti. Ankaragücü tarihi bu 3 ismi hiç unutmayacak!..Özellikle yönetim içinde TARAFTAR için amca abi olan her düğünde,cenazede,iyi günde kötü günde yanımızda duran,cezalarda karakollarda Metin AKYÜZ başkanımızı unutmayalım.. Sürecin tamamını fırsat buldukça dilimiz döndüğünce paylaşacağız. Sayın Mehmet Yiğiner ve Yönetimlerinde neler yaşandı bugünleri doğuran irade birlik olmaktı.Bu birliği her yönüyle tekrar hatırlamaya çalışalım. Lütfen o yıllara dair resim anı bilgi için mesaj atınız. Sevgiyle çıkılan her yol başarıya gebedir...

ankaragücü yaşasın birlik platformu süper lig metin akyüz haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engin Baytar'dan Sürpriz İmza
Engin Baytar'dan Sürpriz İmza
Honduraslı Kaleci Silahlı Saldırıda Öldürüldü
Honduraslı Kaleci Silahlı Saldırıda Öldürüldü