Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 24, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 25. hafta maçlarıyla devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 31. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 235 kez okundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 24, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 25. hafta maçlarıyla devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 31. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

6 Nisan Cuma

20.00 Darüşşafaka- İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Volkswagen Arena)

7 Nisan Cumartesi

13.00 Eskişehir Basket-Demir İnşaat Büyükçekmece (Anadolu Üniversitesi)

15.15 Banvit-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

17.00 Galatasaray Odeabank-TOFAŞ (Sinan Erdem)

20.15 Fenerbahçe Doğuş-Trabzonspor (Ülker Spor ve Etkinlik)

8 Nisan Pazar:

13.00 Gaziantep Basketbol-Muratbey Uşak (Şahinbey)

15.15 Anadolu Efes-Beşiktaş Sompo Japan (Sinan Erdem)

17.00 Pınar Karşıyaka-Yeşilgiresun Belediyespor (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

7 Nisan Cumartesi

14.00 Adana ASKİ-Yakın Doğu Üniversitesi (Adana Atatürk)

14.00 OGM Ormanspor- Abdullah Gül Üniversitesi (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Beşiktaş-Hatay Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

16.00 İstanbul Üniversitesi-BOTAŞ (Prof. Dr. Turgay Atasü)

8 Nisan Pazar:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Canik Belediyespor (Edip Buran)

14.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Metro Enerji)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

7 Nisan Cumartesi

15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Bahçeşehir Koleji (Beylikdüzü)

15.00 Petkim Spor-Karesispor (İzmir ENKA)

15.00 Düzce Belediyespor-Afyon Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)

16.00 Yalova Group Belediye-Ankara DSİ (Yalova 90. Yıl)

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Selçuklu Belediyespor (Ankara)

16.30 Antalyaspor-OGM Ormanspor (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

17.00 Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent-Sigortam.net Bakırköy Basket (Mustafa Dağıstanlı)

17.30 Türk Telekom-Bursaspor Durmazlar (TOBB ETÜ)

17 Nisan Salı:

16.00 Bandırma Kırmızı-Akhisar Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

basketbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Ünder İçin Müthiş Teklif
Cengiz Ünder İçin Müthiş Teklif
Filede Halkbank’ın Günü
Filede Halkbank’ın Günü