Reklamı Geç

Gençlerbirliği'nde Taraftardan Yönetime Bilet Tepkisi

Gençlerbirliği yönetiminin Galatasaray'a yasal kontenjan fazlası bilet satacak olması taraftarın tepkisini çekti.

Gençlerbirliği'nde Taraftardan Yönetime Bilet Tepkisi
Bu içerik 1329 kez okundu.

YURTSPOR - Gençlerbirliği'nin Galatasaray ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıkarken, Gençlerbirliği yönetiminin Galatasaray'a yasal kontenjan fazlası bilet satacak olması taraftarın tepkisini çekti.

Gençlerbirliği taraftarları Gençlerbirliği yönetiminin takımın yaşamsal önem taşıyan maçta rakibe avantaj sağlayacak bu durumu kabul etmediklerini söylediler.

Gençlerbirliği taraftarları, her zaman olduğu gibi Ankara Emniyeti'nin Gençlerbirliği tribünlerine giren  Galatasaray taraftarlarının 6222 yasa gereği cezai işlem uygulanmayıp misafir takım tribünlerine gönderildiği takdirde avukatları aracılığı ile sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. 

Bilet fiyatları şu şekilde olacak:

Maraton Tribünü (Gençlerbirliği) : 75 TL

Kapalı A Tribün (Gençlerbirliği) : 150 TL

Kapalı B Tribün (Galatasaray) : 150 TL

Saatli Kale Arkası Misafir Tribünü (Galatasaray) : 90 TL

Bilet fiyatlarına hizmet bedeli dahildir.

gençlerbirliği galatasaray bilet fiyatları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Anıl     2018-04-05 Ayrıca hatırlayalım lütfen, hemen hemen bütün büyük maçlarda minimum 300-400 kişi maratona girerek emniyet kanalıyla kale arkasına alınmıyor mu? Hal vaziyet böyleyken Gençlerbirliği neden bu fırsat maliyetini kaçırsın ? Passoligin seyirciyi engellediği yok, Emniyet de içeri girenleri dışarı almıyor. Bilet fiyatlarıda aynı mantıktan ötürü böyle olduğunu düşünüyorum, Gençlerbirlikliler zaten 150-200 liradan 20 maçlık kombinelerini aldılar. Maç seçen taraftarida kulup mu düşünsün...
Anıl     2018-04-05 Hocam, sen %5 verdin diyelim...bilet alamayanlar geçmişte olduğu gibi Galatasaray passoliglerini iptal ettirip herhangi bir passolig kartı çıkararak Maratona yada Kapalı ya turuva yapacaklar. Hatırlıyor musunuz Gençlik Parkı Kale arkasını 2-3 sene önce 500-600 kişi girerek tribünün oluşturduklarını?(Passoligin meşruluğu ortada) Ayrıca biz aynı uygulamayla bu sezon Beşiktaşı yenmedik mi? Benim karşı çıktığım nokta haberde verdiğiniz yasalara aykırılık... Öyle bir şey yok.
admin     2018-04-05 Hocam ben 4 yıl kulübün basın danışmanlığını ve akreditasyon sorumluluğunu yaptım. Yüzde 5'e denk gelen yer kale arkasındaki kısmı verince doluyor. Yüzde 10 vererek olmayan seyirci avantajını Galatasaray'a veriyon. Bizim derdimiz o, taraftarın da derdi o... Bugüne kadar kim yüzde 10 vermiş hem de bu durumda....
Anıl     2018-04-05 Hocam talimat derki : Misafir’e en az %5’lik kota ayırmak zorundasın ,iki takım anlaşması durumunda en fazla da %10 verebilirsin . 19 Mayıs Stadyumunda %5lik kesim misafir tribünü olduğuna göre,kalan %5’lik bölümü uygun görülen bir yerden verebilir. Yani yok öyle yasaya yada talimatlara aykırı bir durum. Haber yapmadan önce TFF sitesine girip Süper Lig talimatlarını okursanız hiç aklınız karışmaz.
admin     2018-04-05 19 Mayıs Stadı'nda konuk takıma sadece saatli kale arkasındaki bir bölüm satılır. Kulüp sitesindeki açıklamada kapalı tribünden de Galatasaray taraftarına bilet satacağı görünüyor... Başka kanıta ihtiyaç varmı? Yasa talimat işine gelince ayrıntı çok mu önemli...
Anıl     2018-04-05 Yasal kontenjandan fazla bilet satıldığını konusunda elinizde bilgi var mı ? Talimat derki :Misafire en az %5 ,en fazla %10 verebilirsin. %10'dan fazla satıldığı konusunda ispat var mı ? Ayrıca yasal değil , talimatlara aykırı şekilde olacaktı. Yasa farklı bir şey :)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
EURO 2020'da Gecenin Sonuçları
EURO 2020'da Gecenin Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi