Reklamı Geç

A.Gücü'nü Ağır Cezalar Bekliyor. Kim Ne Kadar Ceza Alacak?

Ankaragücü'nde Denizlispor maçında yaşanan olaylar nedeniyle saldırı gerekçesi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na gönderilen Mehmet Yiğiner, yönöneticiler ve kulüp çalışanlarını ağır cezalar bekliyor.

A.Gücü'nü Ağır Cezalar Bekliyor. Kim Ne Kadar Ceza Alacak?
Bu içerik 1504 kez okundu.

YURTSPOR - Ankaragücü'nde Denizlispor maçında yaşanan olaylar nedeniyle saldırı gerekçesi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na gönderilen Mehmet Yiğiner, yönöneticiler ve kulüp çalışanlarını ağır cezalar bekliyor.

Başkan Mehmet Yiğiner temsicilerin raporlarında yer alan saldırıları nedeniyle  Futbol Disiplin Talimatı'nın 44. maddesi uyarınca tedbirli olarak gönderildiği Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan 75 ila 180 gün arasında hak mahrimiyeti ile 20 bin lira ile 70 bin lira arasında da para cezası alması bekleniyor.

Saldırı nedeniyle kurula gönderilen yönetici Levent Yılmaz ile Murat Ağçabay da Mehmet Yiğiner ile aynı akibeti paylaşacak.

Kulüp görevlisi Kemal Çorum ile Burhan Cabir Uzun'un ise 5 ile 10 misabakadan soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş ile 45 ila 90 gün hak mahrumiyeti cezası verilmesi bekleniyor.

Bu arada Alihan Kubalas'ın ise 2 maç ceza alacağı ifade edildi.

 

ankaragücü profesyonel futbol disiplin kurulu mehmet yiğiner levent yılmaz murat ağçabay haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Cihat Arslan Hatasını Kabul Etti
Cihat Arslan Hatasını Kabul Etti