Reklamı Geç

Ankaragücü'ne Altın Madalya

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı, Ankaragücü adına Başkan Mehmet Yiğiner’e altın madalya takdim etti.

Ankaragücü'ne Altın Madalya
Bu içerik 622 kez okundu.

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı, Ankaragücü adına Başkan Mehmet Yiğiner’e altın madalya takdim etti.

Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nda mücadele eden kahraman Mehmetçiğimize destek amacı ile Gaziantepspor müsabakasının gelirlerini Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na (TSKGV) bağışlayan Ankaragücü, yapmış olduğu bu destekten ötürü TSKGV Genel Merkezinde düzenlenen törenle altın madalya ile onure edildi.

TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık Piyade, Başkan Mehmet Yiğiner’e altın madalya takdim ederken, Yiğiner de . TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık Piyade’ye Ankaragücü forması hediye etti.

MKE Ankaragücü camiasının, Türk Silahlı Kuvvetleri ile etle tırnak gibi olduğunu ifade eden Başkan Mehmet Yiğiner; “Güçlü ordu güçlü Türkiye demektir. Ankaragücü her zaman kulüp olarak, taraftarlar olarak devletinin, milletinin ve ordusunun yanındadır. Çünkü bizim kuruluşumuzu yapan fişek mermileri, top mermileri üreten işçilerimizdir. Böyle bir manevi değeri de var bizim kulübümüzün aynı zamanda bizim Ankaragücü Spor Kulübümüz Kurtuluş Savaşı’nda futbolcusundan 9 tane şehit vermiş. Onlarca Gazi vermiş bir kulüp. Bizde gurur duyduk yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı. Her zaman devletimizin, ordumuzun ve milletimizin yanınızdayız.” Dedi.

Ankaragücü'nün yapmış olduğu bu destekten ötürü Başkan Mehmet Yiğiner’e teşekkür eden TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık Piyade: “Duyarlılığınız için teşekkür ederim. Türk Milletinin gönül bağı o kadar sıcak o kadar kuvvetli ki bu nedenle bizim vakfımızın adı Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı olmakla beraber biz onu; Türk Milletinin Vakfı diye de kullanıyoruz.” Şeklinde konuştu.

İlk kez bir spor kulübünün TSGV’na yardım ettiğinin altını çizen Piyade, MKE Ankaragücü Spor Kulübü'nün göstermiş olduğu bu örnek davranıştan ötürü kulübümüze ayrıca teşekkür etti.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin geliştirmiş olduğu yerli silahlar hakkında bir süre Başkan Mehmet Yiğiner’e bilgi veren Piyade yapılan bağışlar ile yeni projelerin geliştirildiğini ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin daha da güçlendiğini söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı gurur duyduğunu ifade eden Mehmet Yiğiner; ordumuzun silah gücünün büyük oranda millileştirilmesi bizler için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı olduğunu ifade etti.

 

ankaragücü Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı mehmet yiğiner Sadık Piyade
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
EURO 2020'da Gecenin Sonuçları
EURO 2020'da Gecenin Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi