Reklamı Geç

F.Bahçe ile Bursaspor Arasındaki Şampiyonluk Tartışmaları Büyüyor.

ursaspor'un eski futbolcularından Ali Tandoğan, Aziz Yıldırım'ın Bursaspor'un şampiyonluğuyla ilgili yaptığı iddialara cevap verdi.

F.Bahçe ile Bursaspor Arasındaki Şampiyonluk Tartışmaları Büyüyor.
Bu içerik 453 kez okundu.

Bursaspor'un eski futbolcularından Ali Tandoğan, Aziz Yıldırım'ın Bursaspor'un şampiyonluğuyla ilgili yaptığı iddialara cevap verdi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Bursaspor'un 2010 şampiyonluğunu FETÖ ile bağdaşlaştırmasına Bursasporlular tepki gösteriyor. Bu konuda son açıklamada dönemin Bursaspor futbolcusu olan Ali Tandoğan'dan geldi.

ALİ TANDOĞAN'IN İNSTAGRAM MESAJI

Ali Tandoğan, Aziz Yıldırım'ın bu iddialarına karşılık olarak kişisel instagram hesabından yaptığı açıklamada "Ne yaparsanız yapın 2010 şampiyonun değişmeyecek. Verilen onca emeği hiçe saymak doğru bir yaklaşım değil. O sahada tüm arkadaşlarım, yüreklerini koyarak mücadele verdiler. Biz karşımızda bize verilen mücadeleyi çok iyi biliyoruz. Herkes bizi yenebilmek için çabaladı ama olmadı çünkü biz en iyisiydik, inanmıştık, başardık evet en zoru başardık ve hak ettik @ŞampiyonBursaspor" yazdı. 

bursaspor ali tandoğan haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi