Reklamı Geç

Muharrem Usta İçin Şok İddia

Trabzonspor'da yaşanan olaylar herkesi kelimenin tam anlamıyla şaşkına çevirdi...

Muharrem Usta İçin Şok İddia
Bu içerik 824 kez okundu.

Trabzonspor'da yaşanan olaylar herkesi kelimenin tam anlamıyla şaşkına çevirdi...

FIFA'nın Trabzonspor'u defalarca uyardığı, ikaz edip ödemenin yapılmaması durumunda uygulanacak sonuçları bildirdiği ortaya çıktı. FIFA ile Trabzonspor arasında Matus Bero'nun transfer edildiği Trencin Kulübü'ne yapılmayan 250 bin Euro'luk ödeme ile ilgili süreç şu şekilde ilerledi...

20 ARALIK 2017'DE İLK UYARI, 24 OCAK 2018'DE 2. UYARI

FIFA, Trabzonspor'a ilk bildirimi 20 Aralık 2017 tarihinde yaparak, ödemenin gerçekleşmediğini hatırlatıp en kısa zamanda gereğinin yapılması istedi. Bu bildirime Trabzonspor'un cevap vermediği ifade edildi. Bordo-Mavililer'den cevap alamayan FIFA, bu sefer 24 Ocak 2018 tarihinde tekrar bildirim gönderip ödemenin yapılmadığını, bu durumun devam etmesi halinde transfer yasağı ile birlikte disiplin kuruluna sevk edileceği uyarısını yaptığı bilgisine ulaşıldı.

YİNE CEVAP VERİLMEDİ

Trabzonspor, ikinci uyarıya da cevap vermeyince, son olarak 20 Şubat 2018 tarihinde Tecrin kulübüne 10 gün içinde paranın yatırılması gerektiği, yatırılmaması durumunda ise transfer yasağının resmiyet kazanarak disiplin kuruluna sevk edileceği bildirildi. 10 günlük sürenin sonunda ise FIFA, Bordo-Mavililer'den herhangi bir geri dönüş gelmediğini ve ödemenin yapılmadığını tespit ederek, transfer yasağı cezasını resmen işleme koyup, duyurdu.

PUAN SİLME CEZASI DA GELEBİLİR

Trabzonspor'a yönetimin ve idari heyetin duyarsızlığı, takipsizliği ve sorumsuzluğu nedeniyle gelen transfer yasağının yanında, disiplin cezası verilmesinin de söz konusu olduğu ifade edildi. Trabzonspor'un disipline sevk edilmesi halinde puan silme cezasının kaçınılmaz olduğu öne sürüldü. Transfer yasağının kaldırılma ihtimalinin çok zor olduğu belirtilirken, puan silme cezasının da gelmesi durumunda Trabzonspor'un daha da zor duruma düşürüleceği ifade edildi.

BAŞKAN USTA'NIN HABERİ VARDI

Konuyla ilgili kulüp içerisinden alınan bilgilere göre, uyarılar Başkan Muharrem Usta'ya bildirildi. Ancak Başkan Usta tarafından ödeme için herhangi bir talimat yapılmadığı konuşuluyor.

muharrem usta trabzonspor transfer yasağı haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursaspor'un Borcu 500 Milyona Dayandı
Bursaspor'un Borcu 500 Milyona Dayandı
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi