Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ile Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 20. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 328 kez okundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ile Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 20. hafta maçlarıyla devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 26. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

10 Mart Cumartesi:

13.00 Banvit-Yeşilgiresun Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

15.15 Galatasaray Odeabank-Eskişehir Basket (Sinan Erdem)

17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-TOFAŞ (Cebeci Spor Kompleksi)

11 Mart Pazar:

13.00 Gaziantep Basketbol-Demir İnşaat Büyükçekmece (Şahinbey)

15.15 Darüşşafaka-Beşiktaş Sompo Japan (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.00 Anadolu Efes-Trabzonspor (Sinan Erdem)

19.30 Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Doğuş (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

12 Mart Pazartesi:

19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Muratbey Uşak (Sakarya)

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

10 Mart Cumartesi:

14.00 Çukurova Basketbol- Abdullah Gül Üniversitesi (Edip Buran)

14.00 BOTAŞ-Galatasaray (Ankara)

16.30 Yakın Doğu Üniversitesi-OGM Ormanspor (Caferağa)

11 Mart Pazar:

14.00 Canik Belediyespor-Adana ASKİ (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)

14.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Antakya)

17.00 Beşiktaş-Mersin Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

Öte yandan, bu sezon iki maçına çıkmayan Bornova Beckerspor'un yarın deplasmanda İstanbul Üniversitesiile yapacağı maçın ertelendiği bildirildi.

Türkiye Basketbol 1. Ligi

9 Mart Cuma

15.30 Ankara DSİ-İstanbulspor Beylikdüzü (Ankara)

16.00 OGM Ormanspor-Bandırma Kırmızı (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Sigortam.net Bakırköy Basket-Türk Telekom (Ahmet Cömert)

10 Mart Cumartesi:

13.30 Bahçeşehir Koleji-Antalyaspor (Caferağa)

16.00 Karesispor-Bursaspor Durmazlar (Kurtdereli)

16.30 Yalova Group Belediye-Petkim Spor (Yalova 90. Yıl)

17.00 Düzce Belediyespor-Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.00 Afyon Belediyespor-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Afyonkarahisar Atatürk)

18.00 Akhisar Belediyespor-Selçuklu Belediyespor (Akhisar Belediye)

basketbol program maç haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Mehmet Altıparmak Yenilgiyi Eksiklere Bağladı
Mehmet Altıparmak Yenilgiyi Eksiklere Bağladı