Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 19. hafta mücadeleleriyle devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 25. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 326 kez okundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 19. hafta mücadeleleriyle devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 25. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: 

TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ 

3 Mart Cumartesi: 

13.00 Muratbey Uşak-Beşiktaş Sompo Japan (Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi) 

15.15 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk) 

20.15 Trabzonspor-Banvit (Hayri Gür) 

4 Mart Pazar: 

13.00 Fenerbahçe Doğuş-Galatasaray Odeabank (Ülker Spor ve Etkinlik) 

15.15 Demir İnşaat Büyükçekmece-Anadolu Efes (Gazanfer Bilge) 

17.00 Yeşilgiresun Belediyespor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Giresun 19 Eylül) 

19.30 Eskişehir Basket-Gaziantep Basketbol (Anadolu Üniversitesi) 

5 Mart Pazartesi: 

19.00 TOFAŞ-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (TOFAŞ) 

BİLYONER.COM KADINLAR BASKETBOL SÜPER LİGİ 

3 Mart Cumartesi: 

14.00 Adana ASKİ-Bornova Beckerspor (Adana Atatürk) 

14.00 OGM Ormanspor-Beşiktaş (M. Sait Zarifoğlu) 

14.00 Abdullah Gül Üniversitesi-BOTAŞ (Kadir Has Kongre Merkezi) 

4 Mart Pazar: 

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Edip Buran) 

14.00 Canik Belediyespor-Çukurova Basketbol (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk) 

15.00 Galatasaray-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert) 

15.30 Fenerbahçe-Yakın Doğu Üniversitesi (Metro Enerji)

TÜRKİYE BASKETBOL 1. LİGİ 

3 Mart Cumartesi

14.00 Bahçeşehir Koleji-Akhisar Belediyespor (Caferağa) 

15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-OGM Ormanspor (Beylikdüzü) 

15.00 Petkim Spor-Düzce Belediyespor (İzmir ENKA) 

16.00 Türk Telekom-Afyon Belediyespor (TOBB ETÜ) 

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Ankara DSİ (Ankara) 

17.00 Antalyaspor-Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent (Antalya) 

18.00 Bursaspor Durmazlar-Sigortam.net Bakırköy Basket (Bursa Atatürk) 

4 Mart Pazar: 

16.00 Bandırma Kırmızı-Yalova Group Belediye (Banvit Kara Ali Acar) 

16.00 Selçuklu Belediyespor-Karesispor (Selçuklu Belediyesi)

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Türkiye Basketbol 1. Ligi maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Altıparmak Yenilgiyi Eksiklere Bağladı
Mehmet Altıparmak Yenilgiyi Eksiklere Bağladı
Hakan Keleş '3 Puanı Hakettik'
Hakan Keleş '3 Puanı Hakettik'