Reklamı Geç

Sincan Belediyesi Ankaragücü'ne reklam sponsoru oldu

Sincan Belediyesi Ankaragücü'ne reklam sponsoru oldu

Sincan Belediyesi Ankaragücü'ne reklam sponsoru oldu
Bu içerik 776 kez okundu.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve SİNKENT Genel Müdürü Osman Özüpek Başkan Mehmet Yiğiner’i Beştepe tesislerdeki makamında ziyaret ederek imzalanan sözleşme ile Ankaragücü'ne reklam sponsoru oldu

Ziyarette yaptığı konuşmada sözlerine Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası seçimini kazandığı için Başkan Mehmet Yiğiner’i tebrik ederek başlayan Sincan Belediyesi Başkanı Murat Ercan, ”Ankaragücü’müzün içinde bulunduğu durum her Ankaragüçlü’yü olduğu kadar beni de üzmüştü. Gerçekten Ankaragücü’ne verdiğiniz emekleri görmekteyiz. Ankaragücü’nü nerelerden aldınız, nerelere getirdiniz. Bu büyük bir başarıdır. Ben bir Ankaragüçlü olarak sizlere gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Sincan Belediyesi olarak mevcut imkanlar dahilinde biz de Ankaragücü'ne destek olmak istedik diyen Başkan Murat Ercan, ”Sincan Belediye şirketimiz SİNKENT ile Ankaragücü’müz arasında imzaladığımız sözleşme ile bunu gerçekleştiriyoruz. İlerleyen süreçte imkanlarımız ölçüsünde yardım ve desteklerimizi sürdürme arzusundayız. Hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mehmet Yiğiner,”Ankaragücü’nün Ankara’nın takımı olduğunu, halkın takımı olduğunun” altını çizdiği konuşmasında: Bu camiaya gönül vermiş yüz binler var. Sincan Belediyesi’ne ve Sayın Başkan Murat Ercan’a teşekkür ederim. Tüm şehir bilinçlenmelidir. Ankaragücü ayağa kalktıkça bu şehir de ayağa kalkacak ve büyüyecektir” ifadelerini kullandı.

ankaragücü sincan belediyesi sinkent mehmet yiğiner osman özüpek haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
G.Saray-A.Gücü Maçının VAR Hakemi Belli oldu
G.Saray-A.Gücü Maçının VAR Hakemi Belli oldu