Reklamı Geç

Ahmet Gökçek'ten Ankara hakemliğine darbe

Merkez Hakem Kurulu Başkanlık yaptığı her dönemde ve halen görev başında olan Yusuf Namoğlu’nun her zaman ikinci adamı olan Metin Tokat’ı görevden alıp,yerine Serdar Tatlı’yı getirmesinin nedeni Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Gökçek’in olduğu öğrenildi.

Ahmet Gökçek'ten Ankara hakemliğine darbe
Bu içerik 1142 kez okundu.

YURTSPOR - Merkez Hakem Kurulu Başkanlık yaptığı her dönemde ve halen görev başında olan Yusuf Namoğlu’nun her zaman ikinci adamı olan Metin Tokat’ı görevden alıp,yerine Serdar Tatlı’yı getirmesinin  nedeni Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi  Ahmet Gökçek’in olduğu  öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre  TFF Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda  istifa eden Ankara Büyükşehir  Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu  Ahmet Gökçek, Metin Tokat’tan Ankaralı Süper Lig hakemleriyle birlikte bir yemek organizasyonu istediği buna  Tokat’ın buna "Siz Süper Lig ekibi Osmanlıspor'un başkanısınız. Böyle bir yemek yanlış anlaşılır" diyerek karşı çıktığı belirtildi.

DEMİRÖREN’E ŞİKAYET

Gökçek,Tokat’ın talebini kabul etmemesi üzerine  TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e  şikayet edip,MHK’dan çıkarılmasını istediği ifade edildi.

Konuyu MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’na  ileten Demirören,Namoğlu’ndan”Metin MHK’dan çıktığı takdirde kurul olarak istifa ederiz” yanıtını verdiği bunun üzerine  formül olarak Metin Tokat 28 Temmuz 2017 tarihinde Başkanvekilliğinden alınıp, yerine Serdar Tatlı’nın getirildiği öğrenildi.

Ali Erdoğan/Özel Haber

 

süper lig osmanlıspor metin tokat ahmet gökçek haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FIFEX Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı Ocak'ta
FIFEX Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı Ocak'ta
Sivasspor Ankaragücü Hazırlıklarını Tamamladı
Sivasspor Ankaragücü Hazırlıklarını Tamamladı