Reklamı Geç

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 16. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig gruplarında 17. hafta maçları ile ilk devre sona erecek.

Futbolda haftanın programı
Bu içerik 423 kez okundu.

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 16. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig gruplarında 17. hafta maçları ile ilk devre sona erecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: 

Süper Lig

16 Aralık Cumartesi: 

14.00 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)

16.30 Aytemiz Alanyaspor-Demir Grup Sivasspor (Bahçeşehir Okulları)

19.30 Trabzonspor-Bursaspor (Medical Park)

17 Aralık Pazar: 

14.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)

14.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

19.30 Beşiktaş-Osmanlıspor (Vodafone Park)

18 Aralık Pazartesi: 

20.00 Göztepe-Atiker Konyaspor (Bornova)

20.00 Fenerbahçe-Kardemir Karabükspor (Ülker)

TFF 1. Lig

15 Aralık Cuma: 

18.00 Balıkesirspor Baltok-Gazişehir Gaziantep (Balıkesir Atatürk)

16 Aralık Cumartesi: 

13.00 Boluspor-Eskişehirspor (Bolu Atatürk)

13.00 Gaziantepspor-Denizlispor (Gaziantep)

15.30 Çaykur Rizespor-Ümraniyespor (Çaykur Didi)

17 Aralık Pazar: 

13.00 Elazığspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Elazığ Atatürk)

13.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova)

15.30 MKE Ankaragücü-Grandmedical Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)

18.00 Samsunspor-Akın Çorap Giresunspor (Samsun 19 Mayıs)

18 Aralık Pazartesi: 

18.00 Adanaspor-İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

16 Aralık Cumartesi: 

13.30 İnegölspor-Sivas Belediyespor (İnegöl İlçe)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Sarıyer-Tuzlaspor (Yusuf Ziya Öniş)

17 Aralık Pazar: 

12.00 Eyüpspor-Menemen Belediyespor (Esenler)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tokatspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Bucaspor (Etimesgut Belediye Atatürk)

13.30 Afjet Afyonspor-Hatayspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Bodrum Belediye Bodrumspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Kastamonuspor 1966-Keçiörengücü (Gazi)

Beyaz Grup

16 Aralık Cumartesi: 

13.30 Hacettepe-Konya Anadolu Selçukspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Pendikspor-Ottocool Karagümrük (Pendik)

17 Aralık Pazar: 

13.00 Kipaş Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor (12 Şubat)

13.00 Gümüşhanespor-Altay (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Silivrispor-Niğde Belediyespor (Silivri)

13.30 Bandırmaspor-Sakaryaspor (17 Eylül)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 BUGSAŞ Spor-Fethiyespor (Ankara OSTİM)

13.30 Karşıyaka-SBS İnşaat Kırklarelispor (İzmir Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup

16 Aralık Cumartesi: 

13.30 Bergama Belediyespor-Kemerspor 2003 (14 Eylül)

17 Aralık Pazar: 

13.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (16 Mayıs)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Orhangazi Belediyespor (Genç Osman)

13.00 Ofspor-Çanakkale Dardanel (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bayrampaşa (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Kozan Belediyespor-Yomraspor (İsmet Atlı)

13.30 Yeni Altındağ Belediyespor-12 Bingölspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Erzin Belediyespor (Vefa)

13.30 Erbaaspor-Düzcespor (Erbaa İlçe)

2. Grup: 

17 Aralık Pazar: 

13.00 1461 Trabzon-Van Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Gölcükspor (13 Şubat)

13.00 Yeni Orduspor-Erokspor (19 Eylül)

13.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe)

13.30 Anadolu Bağcılarspor-Tire 1922 (Bağcılar Mahmut Bey)

13.30 Yeşil Bursa-Diyarbekirspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Kırıkhanspor-Turgutluspor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Ergene Veli Meşespor-Kayseri Erciyesspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Muğlaspor-Darıca Gençlerbirliği (Muğla Atatürk)

3. Grup

16 Aralık Cumartesi: 

13.00 Arsinspor-Utaş Uşakspor (Arsin İlçe)

13.30 Payasspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Payas İlçe)

13.30 Kocaelispor-Ankara Adliyespor (İzmit İsmet Paşa)

17 Aralık Pazar: 

13.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Osmaniyespor (Siverek Firkan Tüysüz)

13.00 Cizrespor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Cizre İlçe)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Sultanbeyli Belediyespor (Tarsus İlçe)

13.30 Çorum Belediyespor-Karacabey Birlikspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Aydınspor 1923-Tekirdağspor (Adnan Menderes)

18 Aralık Pazartesi: 

13.00 Elaziz Belediyespor-Kızılcabölükspor (Elazığ Atatürk)

süper lig tff 1.lig ilhan cavcav sezonu tff 2.lig tff 3.lig maç futbol haberleri son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Transfer Yasağı Kalkıyor!
Transfer Yasağı Kalkıyor!
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?