Reklamı Geç

Ertem Şener tehdit tweetini kaldırttı

Ertem Şener, "Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır." ifadelerinin ardından "Şahsımı linç etmeye çalışıyorlar" yazdı, tepkilerin ardından bu tweet'i kaldırdı.

Ertem Şener tehdit tweetini kaldırttı
Bu içerik 474 kez okundu.

Ertem Şener, "Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır." ifadelerinin ardından "Şahsımı linç etmeye çalışıyorlar" yazdı, tepkilerin ardından bu tweeti kaldırdı.

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı kendisine yapılan şakanın ardından Boşnaklar hakkında sarf ettiği skandal sözleri ile gündeme oturdu. Kütahyalı'nın ırkçı ve cinsiyetçi sözleri tepkilere neden oldu. Tepkilerin ardından Rasim Ozan Kütahyalı Derin Futbol programından kovuldu.

"TÜM DÜŞMANLARINA BEDELİNİ ÖDETECEK GÜCÜ VARDIR"

Derin Fubol programında Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV ile ilişkisinin kesildiğini açıklayan sunucu Ertem Şener, Rasim Ozan Kütahyalı'nın kovulması ile ilgili konuşmanın ardından tehdit gibi sözler kullandı. Ertem Şener, "Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır" dedi.

ÖNCE YAZDI SONRA SİLDİ

Programın moderatörü Ertem Şener'de sosyal medya hesabından, Kütahyalı'yı protesto edenler için sosyal medya hesabından önce bir paylaşımda bulundu ardından bu paylaşımını kaldırdı.

Ertem Şener'in kısa bir süre içerisinde sosyal medya hesabından sildiği mesajı şöyle:

ertem şener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uyku Oyuncakları İle Mutlu Uykular
Uyku Oyuncakları İle Mutlu Uykular
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?