Reklamı Geç

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 10. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbolda haftanın programı
Bu içerik 121 kez okundu.

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 10. hafta karşılaşmaları yapılacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e de gruplarda 10. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: 

Süper Lig

27 Ekim Cuma: 

20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

28 Ekim Cumartesi: 

14.00 Gençlerbirliği-Evkur Yeni Malatyaspor (Ankara 19 Mayıs)

16.30 Medipol Başakşehir-Teleset Mobilya Akhisarspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.30 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)

29 Ekim Pazar: 

14.00 Atiker Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Belediye)

14.00 Kardemir Karabükspor-Demir Grup Sivasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.30 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.30 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park)

30 Ekim Pazartesi: 

20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker)

TFF 1. Lig

27 Ekim Cuma: 

18.00 Samsunspor-Gaziantepspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

28 Ekim Cumartesi:

13.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.30 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)

29 Ekim Pazar: 

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Denizlispor (Kazım Karabekir)

13.00 Gazişehir Gaziantep-Elazığspor (Gaziantep)

15.30 Adana Demirspor-Akın Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15.30 Grandmedical Manisaspor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs)

30 Ekim Pazartesi: 

18.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi)

18.00 MKE Ankaragücü-İstanbulspor (Ankara 19 Mayıs)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

29 Ekim Pazar: 

13.00 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-İnegölspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Tokatspor-Menemen Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.30 Kastamonuspor 1966-Kocaeli Birlikspor (Gazi)

14.30 Hatayspor-Etimesgut Belediyespor (Antakya Atatürk)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Bucaspor (Maltepe Hasan Polat)

19.00 Afjet Afyonspor-Sarıyer (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Mersin)

30 Ekim Pazartesi: 

14.30 Keçiörengücü-Eyüpspor (Ankara Aktepe)

Beyaz Grup

28 Ekim Cumartesi: 

15.00 Pendikspor-Niğde Belediyespor (Pendik)

15.00 Nazilli Belediyespor-Silivrispor (Nazilli İlçe)

29 Ekim Pazar: 

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.30 Zonguldak Kömürspor-BUGSAŞ Spor (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Gümüşhanespor-Hacettepe (Bayburt Genç Osman)

15.00 Ottocool Karagümrük-SBS İnşaat Kırklarelispor (Vefa)

18.00 Şanlıurfaspor-Bandırmaspor (Şanlıurfa GAP)

19.00 Altay-Sakaryaspor (İzmir Atatürk)

19.00 Kahramanmaraşspor-Karşıyaka (Kahramanmaraş 12 Şubat)

TFF 3. Lig

1. Grup

28 Ekim Cumartesi: 

14.00 Yomraspor-Çanakkale Dardanel (Yomra İlçe)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Orhangazi Belediyespor-Erzin Belediyespor (Yalova Atatürk)

29 Ekim Pazar: 

14.00 Batman Petrolspor-Erbaaspor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Kozan Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (İsmet Atlı)

15.00 Bergama Belediyespor-12 Bingölspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Çatalcaspor-Ofspor (Ziya Altınoğlu)

15.00 Kemerspor 2003-Düzcespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Bayrampaşa-Yeni Altındağ Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

2. Grup

29 Ekim Pazar: 

14.00 Pazarspor-Yeşil Bursa (Pazar İlçe)

14.00 Yeni Orduspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Kayseri Erciyesspor-1461 Trabzon (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Turgutluspor (Darıca İlçe)

15.00 Gölcükspor-Tire 1922 (Gölcük)

15.00 Erokspor-Diyarbekirspor (Esenler)

15.00 Ergeme Velimeşespor-Anadolu Bağcılarspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

15.00 Muğlaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Muğla Atatürk)

30 Ekim Pazartesi: 

14.30 Ankara Demirspor-Kırıkhanspor (TCDD Ankara Demirspor)

3. Grup

28 Ekim Cumartesi: : 

14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Aydınspor 1923 (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Ankara Adliyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

29 Ekim Pazar: 

13.30 Kızılcabölükspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Kızılcabölük)

14.00 Cizrespor-Arsinspor (Cizre İlçe)

14.00 Elaziz Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Elazığ Atatürk)

14.30 Çorum Belediyespor-Kocaelispor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.30 Payasspor-Osmaniyespor (Payas İlçe)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Utaş Uşakspor (Avcılar Atatürk)

19.00 Karacabey Birlikspor-Tekirdağspor (Karacabey Mehmet Fehmi Gerçeker)

süper lig tff 1.lig tff 2.lig tff 3.lig maç program haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi maç hangi kanalda?
Hangi maç hangi kanalda?
Bursaspor eski golcüsününü peşinde
Bursaspor eski golcüsününü peşinde