Reklamı Geç

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları yapılacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e de gruplarda 9. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Futbolda haftanın programı
Bu içerik 1519 kez okundu.

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları yapılacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e de gruplarda 9. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: 

Süper Lig

20 Ekim Cuma

20.00 Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya)

20.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Bornova)

21 Ekim Cumartesi

14.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Osmanlı)

16.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)

19.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya)

22 Ekim Pazar: 

14.00 Demir Grup Sivasspor-Bursaspor (Yeni 4 Eylül)

16.30 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.30 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom)

23 Ekim Pazartesi: 

20.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Park)

TFF 1. Lig

20 Ekim Cuma

18.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (5 Ocak Fatih Terim)

21 Ekim Cumartesi

13.00 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

13.00 İstanbulspor-Altınordu (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.30 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Gaziantep)

22 Ekim Pazar: 

13.00 Akın Çorap Giresunspor-Grandmedical Manisaspor (Giresun Atatürk)

13.00 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediye)

15.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Eskişehir)

15.30 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk)

18.00 Boluspor-Balıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

21 Ekim Cumartesi: 

14.00 Tuzlaspor-Mersin İdmanyurdu (Tuzla Belediye)

14.30 Etimesgut Belediyespor-Keçiörengücü (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Menemen Belediyespor-Hatayspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Tokatspor (Bodrum İlçe)

15.00 İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor (İnegöl İlçe)

15.00 Eyüpspor-Kastamonuspor 1966 (Atatürk Olimpiyat)

15.00 Sarıyer-Amed Sportif Faaliyetler (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Kocaeli Birlikspor-Afjet Afyonspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

19.00 Bucaspor-Sivas Belediyespor (Yeni Buca)

Beyaz Grup

21 Ekim Cumartesi: 

13.30 Bandırmaspor-Kahramanmaraşspor (Bandırma 17 Eylül)

14.30 Hacettepe-Pendikspor (Cebeci İnönü)

14.30 BUGSAŞ Spor-Gümüşhanespor (Ankara OSTİM)

14.30 Niğde Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Karşıyaka-Zonguldak Kömürspor (İzmir Atatürk)

15.00 SBS İnşaat Kırklarelispor-Altay (Kırklareli Atatürk)

15.00 Silivrispor-Şanlıurfaspor (Silivri)

19.00 Sakaryaspor-Nazilli Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Fethiyespor-Ottocool Karagümrük (Fethiye İlçe)

TFF 3. Lig

1. Grup

21 Ekim Cumartesi: 

14.00 Bayburt Grup Özel İdare-Bergama Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Ofspor-Batman Petrolspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

14.00 12 Bingölspor-Orhangazi Belediyespor (Bingöl Şehir)

14.30 Erzin Belediyespor-Kemerspor 2003 (Erzin İlçe)

14.30 Düzcespor-Yomraspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Kozan Belediyespor (Vefa)

19.00 Çanakkale Dardanel-Bayrampaşa (Çanakkale 18 Mart)

22 Ekim Pazar: 

13.30 Erbaaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Erbaa İlçe)

14.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Çatalcaspor (Cebeci İnönü)

2. Grup

21 Ekim Cumartesi: 

14.00 Diyarbekirspor-Darıca Gençlerbirliği (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Anagold 24 Erzincanspor-Yeni Orduspor (Erzincan 13 Şubat)

14.00 1461 Trabzon-Ankara Demirspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Gölcükspor (Van Atatürk)

14.30 Kırıkhanspor-Pazarspor (Kırıkhan İlçe)

15.00 Tire 1922-Erokspor (Tire 4 Eylül)

15.00 Anadolu Bağcılarspor-Muğlaspor (Bağcılar Mahmutbey)

15.00 Yeşil Bursa-Ergene Velimeşespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

22 Ekim Pazar: 

15.00 Turgutluspor-Kayseri Erciyesspor (Turgutlu 7 Eylül)

3. Grup

21 Ekim Cumartesi: 

14.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Siverek Firkan Tüysüz)

14.00 Arsinspor-Elaziz Belediyespor (Arsin İlçe)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Sultanbeyli Gölet)

15.00 Aydınspor 1923-Cizrespor (Adnan Menderes)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Çorum Belediyespor (Tarsus İlçe)

19.00 Kocaelispor-Payasspor (İzmit İsmetpaşa)

22 Ekim Pazar: 

14.30 Osmaniyespor-Ankara Adliyespor (Osmaniye 7 Ocak)

15.00 UTAŞ Uşakspor-Karacabey Birlikspor (Uşak 1 Eylül)

15.00 Tekirdağspor-Kızılcabölükspor (General Basri Saran)

süper lig tff 1.lig tff 2.lig tff3.lig futbol maç program haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi maç hangi kanalda?
Hangi maç hangi kanalda?
Şampiyonlar
Şampiyonlar