Reklamı Geç

Gençlerbirliği'nde dengeler değişiyor mu?

Gençlerbirliği'nde istifa eden 5 yönetici dengeleri tümden değiştirecek gibi görünüyor.

Gençlerbirliği'nde dengeler değişiyor mu?
Bu içerik 1623 kez okundu.

YURTSPOR-Gençlerbirliği'nde istifa eden 5 yönetici dengeleri tümden değiştirecek gibi görünüyor.

Arda Çakmak, Sinan Gürsoy, Hakan Kaynar, Hıfzı Kuruşa ve Şahin Kartal'ın istifası sonrası Başkan Murat Cavcav'ın yedeklerden gelecek isimler konusunda hala kararını vermediği, ancak yönetime alınacak isimler ile ilgili ilginç gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı.

Yönetime gelecek 4 ismin Umut Çevik, Emin Eryılmaz, Canpolat Aras ve Gençlerbirliği Eski Futbolcular Derneği Başkanı Sadettin Özkalender olduğu iddia ediliyor.

Öyleki kulübün internet sitesinde yer alan yedek yönetim kurulu üyeleri bölümünde sadece bu 4 ismin resmi bulunuyor.Murat Cavcav'ın Türkiye Jokey Kulübü'nden arkadaşı Mete Aysal ve Lise'den arkadaşı Murat Öngelen'i yönetime almak istediği gelen bilgiler arasında.

Murat Cavcav'ın Aysal ve Öngelen'i yönetime alması halinde Cem Kaya, Murat Öngelen, Mete Aysal, fabrika müdürü Osman Kaçar ve akrabası Sertaç Muratal ile birlikte güçlü bir şekilde yönetime hakim olması bekleniyor.

Arif Ölmez güçleniyor

Emin Eryılmaz, Canpolat Aras ve Gençlerbirliği Eski Futbolcular Derneği Başkanı Sadettin Özkalender'in Arif Ölmez'in yönetime soktuğu ifade ediliyor. Eğer bu isimler yönetime girerse yönetim kurulunda Arif Ölmez hatırı sayılır bir güce erişecek.

Öyleki Arif Ölmez hergangi bir anlaşmazlıkta arkadaşları ile istifa ederse kulüp olağanüstü kongreye gitmek zorunda kalacak.

Arif Ölmez'in bu kozu kullanıp kulüpte Murat Cavcav'dan daha da fazla güç sahibi olacağı da yüksek sesle dillendiriliyor.

Ölmez derinden gidiyor

Arif Ölmez'in Gençlerbirliği ile profesyonel sözleşme imzalayan yeğeni Mehmet Cihan Ölmez'i Başkanı olduğu Hacettepe'ye aldı. Mehmet Cihan Ölmez geçen sezon Gençlerbirliği U21 takımında 10 kez forma giyerken bu sezon Hacettepe'de forma şansı bulamadı.

Ölmez'in yönetici İsmail Özkan'ın oğlunu da altyapıda görev verirken takım ardakaşı olduğu iddia edilen Mete Işık'ı da futbolcu izleme komitesinin başına getirdiği iddia edildi.

Yetkiner MAYDA

 

gençlerbirliği yönetim murat cavcav arif ölmez haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eski Gençlerli golü Attı, G.Birliği Üzüldü
Eski Gençlerli golü Attı, G.Birliği Üzüldü
G.Birliği gibi Onlar da Puan Kaybetti
G.Birliği gibi Onlar da Puan Kaybetti