Reklamı Geç

Gençlerbirliği'nde istifa bilmecesi

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, istifa eden 5 yönetim kurulu üyesinden üçünün istifasının Beştepe’ye geldiği öğrenildi.

Gençlerbirliği'nde istifa bilmecesi
Bu içerik 644 kez okundu.

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, istifa eden 5 yönetim kurulu üyesinden üçünün istifasının Beştepe’ye geldiğini ancak Genel Sekreter Sinan Gürsoy ile Basın Sözcüsü Hakan Kaynar’ın istifa dilekçelerinin Cuma günü itibari ile henüz kulübe göndermediğini söyledi.

Cavcav, yaptığı açıklamada Gürsoy ve Kaynar’ın 5 Ekim Perşembe günü basın açıklaması vasıtasıyla istifa dilekçelerini kulübe göndermeyi kamuoyu huzurunda taahhüt ettiklerini belirterek, “İstifa dilekçeleri aradan 7 gün geçmesine karşın halen gelmedi. Biz de noter vasıtasıyla kendilerini ihtar ettik” dedi.      
“Bu iş öyle basın önünde kuru gürültü çıkarmakla olmaz” ifadesini kullanan Cavcav, “Madem milyonlar önünde istifa beyanında bulundun, o zaman adam gibi sözünü tutacaksın ve derhal istifa dilekçeni göndereceksin” diye konuştu.,

KOLTUKTAN AYRILMAK ZOR MU GELDİ

Ankara sınırları içinde bir yazının gönderilmesinin bu kadar vakit alamayacağına dikkati çeken Cavcav, şunları söyledi:      

“Her halde bu kişilere koltuklarından ayrılmak çok zor geldi. Koltuk uğruna milyonlar önünde verdikleri sözleri de unuttular. Akıllarınca şimdi de bu yolu deniyorlar. Kendilerine bir büyükleri olarak nasihatte bulunmak istiyorum. Milyonlar önünde efelenip istifamı göndereceğim deyip yapmazsanız sizi tefe koyup çalarlar. En azından bari şimdi kendinize çeki düzen vererek ağzınızdan düşürmediğiniz ‘değerlere’ uygun davranın.”

DİVAN KURULUNDA TARTIŞMA YAŞANDI

Divan Kurulu toplantısında, hazırlanan bildiri üzerinde itirazların olduğu, bildirinin yayınlanıp yayınlanması konusunda üyelerin kendi arasında tartıştığı ileri sürüldü. Bazı üyelerin yönetimin çalışmalarına eleştiriler getirdiği, bilançoların masaya yatırılmasını istediği, bildiri üzerinde de oy birliğinin sağlanamadığı öğrenildi.

gençlerbirliği murat cavcav hakan kaynar sinan gürsoy arda çakmak istifa haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FETÖ'cü Futbolcuları Açıkladı
FETÖ'cü Futbolcuları Açıkladı
FETÖ'den Yargılanan Ömer Çatkıç'a Tahliye Kararı
FETÖ'den Yargılanan Ömer Çatkıç'a Tahliye Kararı