Reklamı Geç

Eskişehirspor'u bekleyen büyük tehlike

Eskişehirspor Başkanı Sinan Özeçoğlu, Vali Hanefi Demirkol tesislerinde açıklamalarda bulundu.

Eskişehirspor'u bekleyen büyük tehlike
Bu içerik 901 kez okundu.

Eskişehirspor Başkanı Sinan Özeçoğlu, Vali Hanefi Demirkol tesislerinde açıklamalarda bulundu.

Özeçoğlu, “Bilindiği üzere dün akşam saatlerinde ceza sürecinde geç kaldığımızdan dolayı kulübümüzün 3 puanı silindi. 7 günlük, itiraz süresi var. Gerekli hukuki çalışmalarımız devam ediyor. İtiraz edeceğiz.

13 Temmuz’da göreve başladık. Sayın Bakanımız Nabi Avcı ve Milletvekilimiz Harun Karacan Adalet ve Kalkınma Parti’sine güvenerek, bu görevi kabul ettim. Daha sonraki süreçte Bakanımız kabineden ayrıldı. Eskişehir Milletvekili Harun Karacan Genel Başkan Yardımcısı oldu. Harun Karacan ile görüşmelerimiz devam ediyor. Kendisi geçtiğimiz günlerde kulübümüzü ziyaret etti. Bugün de görüştüm.

Eskişehirsporumuzun, gerekli olan maddi ihtiyaçlarını sağlamak için var gücüyle çalışıyor. Biz göreve geldiğimizde kısa orta ve uzun vadeli planlarımız vardı. Kısa vadedeki planlar biliniyor ortada. Eğer beklenen yardımlar gelirse, taraftarımız Harun Bey’i organize sanayide omuzlarda şehre getirir. Buna inancım tam. Odunpazarı Belediye Başkanımız Av. Kazım Kurt’a da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu zor dönemlerimizde maddi ve manevi olarak yanımızda oldu. Kısa vadedeki işleri 1 hafta 10 gün içinde çözeceğiz.

Teknik direktörümüz Sergen Yalçın ile yaklaşık 10 gündür görüşüyoruz. Transfer cezası olmasına rağmen teklifimizi kabul etti. Bizim için Eskişehirspor’u çalıştırmak gurur dedi. Yaklaşık 2 aydır görev görev yaptı. Kendisine ve ekibine verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Önümüzde 24 puan silme tehlikesi var. İnsanlar anlamıyor. Anlayana kadar anlatacağız. FIFA’da 4 futbolcunun dosyası var. Her bir isimden 6 puan ceza gelebilir. Çözmek için çalışıyoruz. Ben de bir taraftarım, 20 sene önce tribünlerdeydim. Büyük taraftarımızın, hiçbir zaman başlarını öne eğdirmeyeceğim. Onların gücü arkamızda olsun. Bu zorlu süreçten alnımızın akıyla çıkacağız."

eskişehirspor sinan özeçoğlu haberleri puan silme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Basketbolda Günün Sonuçları
Basketbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları