Reklamı Geç

Futbolda günün sonuçları

Futbol liglerinde mücadele çeşitli kentlerde yapılan maçlarla devam etti.

Futbolda günün sonuçları
Bu içerik 129 kez okundu.

Futbol liglerinde mücadele çeşitli kentlerde yapılan maçlarla devam etti.

Alınan sonuçlar şöyle:

Süper Lig

Evkur Yeni Malatyaspor-Bursaspor: 2-4

Teleset Mobilya Akhisarspor-Kardemir Karabükspor: 2-1

Galatasaray-Kasımpaşa: 2-0

TFF 1. Lig

 Boluspor-Adana Demirspor: 3-1

 Samsunspor-Altınordu: 1-4

Adanaspor-Manisaspor: 1-0

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Sivas Belediyespor-Afjet Afyonspor: 1-0

 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer: 0-0

 Tokatspor-Keçiörengücü:Tokat: 3-3

 Eyüpspor-Kocaeli Birlikspor: 3-2

 Menemen Belediyespor-İnegölspor: 5-1

 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor: 2-2

 Tuzlaspor-Amed Sportif Faaliyetler: 3-4

 Bucaspor-Hatayspor: 1-2

 Mersin İdmanyurdu-Kastamonuspor 1966: 0-6

Beyaz Grup

 Niğde Belediyespor-Nazilli Belediyespor: 1-1

 Sakaryaspor-Hacettepe: 2-1

 Bandırmaspor-Karşıyaka: 1-0

 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor: 3-0

 Silivrispor-BUGSAŞ Spor: 0-2

 SBS İnşaat Kırklarelispor-Pendikspor: 2-1

 Fethiyespor-Gümüşhanespor: 0-2

 Altay-Şanlıurfaspor: 1-1

 Konya Anadolu Selçukspor-Zonguldak Kömürspor: 1-0

TFF 3. Lig

12 Bingölspor-Bayrampaşa: 0-0

 Yomraspor-Çatalcaspor: 0-2

 Ofspor-Erbaaspor: 0-0

 Kemerspor 2003-Batman Petrolspor: 1-1 

 Yeni Altındağ Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor: 0-3

 Düzcespor-Bergama Belediyespor: 2-0

 Erzin Belediyespor-Kozan Belediyespor: 1-3

 Orhangazi Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: 1-0

 Dardanelspor-Bayburt Grup Özel İdare: 0-0

2. Grup

Yarın: 

1461 Trabzon-Anadolu Bağcılar: 2-3

 Diyarbekirspor-Yeni Orduspor: 1-0

 Kırıkhanspor-Yeşil Bursa: 0-0

 Erokspor-Pazarspor: 1-2

 Turgutluspor-Anagold 24 Erzincanspor: 3-0

 Gölcükspor-Ergene Velimeşespor: 2-1

 Tire 1922-Muğlaspor: 0-0

 Darıca Gençlerbirliği-Ankara Demirspor: 3-1

 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Erciyesspor: (Ertelendi)

3. Grup

 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu: 1-2

 Osmaniyespor-Kızılcabölükspor: 2-2

 Ankara Adliyespor-Elaziz Belediyespor: 0-0

 Tekirdağspor-Kocaelispor: 1-0

 UTAŞ Uşakspor-Payasspor: 3-1

 Sultanbeyli Belediyespor-Çorum Belediyespor: 2-2

 Karacabey Birlikspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor: 0-3

 Aydınspor 1923-Arsinspor: 1-0

 Büyükçekmece Tepecikspor-Cizrespor: 0-1

futbol süper lig tff 1.lig tff 2.lig tff 3.lig maç sonuç son dakika haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kars 36 Spor'un Gençlerbirliği planı
Kars 36 Spor'un Gençlerbirliği planı
Hangi maç hangi kanalda?
Hangi maç hangi kanalda?