Reklamı Geç

Yaşar Durak Gençlerbirliği'nin kurtuluş reçeteisi açıkladı

İlhan Cavcav sezonunun 4. haftasında aldığı 1 puanla son sırada bulunan Gençlerbirliği'nde eski yönetici Yaşar Durak kurtuluş reçetesinin eski genel kaptanlardan Zeki Ünaldı'nın tam yetki ile göreve getirilmesi olduğunu söyledi.

Yaşar Durak Gençlerbirliği'nin kurtuluş reçeteisi açıkladı
Bu içerik 2594 kez okundu.

YURTSPOR - İlhan Cavcav sezonunun 4. haftasında aldığı 1 puanla son sırada bulunan Gençlerbirliği'nde eski yönetici Yaşar Durak kurtuluş reçetesinin eski genel kaptanlardan Zeki Ünaldı'nın tam yetki ile göreve getirilmesi olduğunu söyledi.

Gençlerbirliği'nde basın sözcüsü ve taraftardan sorumlu yönetici olarak 10 yılı aşkın hizmet veren Yaşar Durak, Zeki Ünaldı'nın geçmiş yıllarda da bu şekilde göreve geldiğini ve aldığı radikal kararlarla takımı ligde tuttuğunu ifade etti.

Takımın bulunduğu pozisyondan büyük acı duyduğunu belirten Yaşar Durak, bu dönemde herkesin elini taşın altına sokması gerektiğini kaydederek, "Zeki Ünaldı tecrübesi ile takıma büyük katkı verecektir. Eğer böyle bir görev verilirse kaçacağını da zannetmem. Gençlerbirliği'nin tek kurtuluşu Zeki Ünaldı'nın tam yetki ile göreve gelmesidir" dedi.

gençlerbirliği zeki ünaldı yaşa durak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eski Gençlerli golü Attı, G.Birliği Üzüldü
Eski Gençlerli golü Attı, G.Birliği Üzüldü
G.Birliği gibi Onlar da Puan Kaybetti
G.Birliği gibi Onlar da Puan Kaybetti