Reklamı Geç

Ömer Bozan'dan yönetime ve İsmail Kartal'a hakkını helal etmedi

Ankaragücü'nden tartışmalı bir şekilde ayrılan Ömer Bozan "Hakkımı sadece kulüp çalışanlarına ve büyük Ankaragücü taraftarlarına helaldir" dedi.

Ömer Bozan'dan yönetime ve İsmail Kartal'a hakkını helal etmedi
Bu içerik 1083 kez okundu.

Ankaragücü'nden tartışmalı bir şekilde ayrılan Ömer Bozan yaptığı açıklamayla ayrılış sürecini anlattı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ömer Bozan şunları söyledi.

"DEĞERLİ ANKARAGÜCÜ CAMİASINA; BİRAZ GEÇ KALMIŞ BİR AÇIKLAMA OLACAK AMA KENDİMİ İFADE EDİP DUYGULARIMI PAYLAŞMADAN VEDA ETMEK İSTEMEDİM. ANKARA'DA GEÇİRDİĞİM 2 SEZON VE YAŞADIĞIM ŞAMPİYONLUK, BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ VE HAYATIMDAKİ UNUTULMAZLARDAN OLACAK. TIPKI BÜYÜK ANKARAGÜCÜ CAMİASI VE BÜYÜK TARAFTARI İÇİN DE UNUTULMAZLARDAN OLDUĞU GİBİ. 

ANKARAGÜCÜ’NDEN AYRILIŞIM MAALESEF HAKSIZ BİR ŞEKİLDE OLDU. İSMAİL KARTAL HOCANIN, ŞAHSIM HAKKINDA BASINA YAPTIĞI GERÇEK DIŞI VE HAKSIZ AÇIKLAMALARINI DÜZELTMEDEN GEÇEMEYECEĞİM. ZİRA OLAYLARI ÇARPITMASINI, ŞAHŞIMA YAPILMIŞ BÜYÜK BİR HAKARET SAYIYORUM. KENDİSİ YAPTIĞI AÇIKLAMADA BENİM İDMANI SEBEPSİZ YERE BIRAKTIĞIMI, KİMSEYE SORMADAN OTELİ TERKETTİĞİMİ VE ANKARAGÜCÜNE SAYGISIZ BİR DURUŞ SERGİLEDİĞİMİ İFADE ETMİŞTİR. GERÇEK İSE BAMBAŞKADIR. ŞAHSIMIN, İSMAİL KARTAL HOCA TARAFINDAN 22 KİŞİLİK TAKTİK OYUNA ALINMAMASI ÜZERİNE TAKIM OTOBÜSÜNE GİTTİM VE TAKIMI BEKLEDİM. OTELE HEP BERABER DÖNDÜĞÜMÜZDE KULÜP MENAJERİNİN BENİ ARAYIP “İSMAİL HOCA SENİNLE ÇALIŞMAK İSTEMİYOR. ÖĞLE YEMEĞİNİ DE BİZİMLE DEĞİL BAŞKA KATTAN AL” ŞEKLİNDEKİ AĞIR VE ÜZÜCÜ İFADELERİ OTELDEN AYRILMAMA SEBEP OLMUŞTUR. AYNI AKŞAM TAKIM HALİNDE ANKARA’YA DÖNECEK OLMAMIZA RAĞMEN UÇAK BİLETİM İSMAİL KARTAL’IN TALİMATIYLA İPTAL EDİLMİŞTİR. O GÜN BAŞKA UÇAK SEFERİ OLMADIĞINDAN 1 GÜN SONRASINA BİLET ALMAK ZORUNDA KALDIM. OTELE DÖNÜP DİĞER UÇUŞU BEKLEMEK İSTEDİĞİMDE İSE ŞAHSIMA “İSMAİL HOCANIN KESİN EMRİ VAR. OTELDE KALAMAZSIN BAŞKA OTELE GİT!” ŞEKLİNDEKİ ÜZÜCÜ TALİMATI İLETİLDİ. TÜM BUNLAR YAŞANIRKEN KENDİSİ BENİMLE TEK KELİME DAHİ KONUŞMADI. MADEM İSTEMİYORDUNUZ SEZON BAŞINDA NEDEN BENİMLE TEKRAR SÖZLEŞME YENİLEDİNİZ. HOCANIN BU DAVRANIŞLARI İLE TAKIMDAN GİTMEM YA DA GÖNDERİLMEM AMACIYLA ÜZERİMDE BASKI KURULMUŞTUR. 

GEÇTİĞİMİZ SEZON SERGİLEDİĞİM PERFORMANS, ŞAMPİYONLUKTAKİ PAYIM VE NASIL BİR SEVİYEDE FUTBOLCU OLDUĞUMU BİLEREK KONUŞUYORUM. TÜM BU YAPILANLARI TAKIMDAN GİTMEM İÇİN YAPILMIŞ BÜYÜK BİR TAHRİK OLARAK GÖRÜYORUM. 

AYRILIK OLACAKSA BİLE BU ŞEKİLDE OLMAMALIYDI DİYE DÜŞÜNÜYORUM. ÇOK DAHA MEDENİ ŞEKİLDE OLABİLİRDİ. BEN BUNLARI HAK EDECEK BİRŞEY YAPMADIM. VEFA DENEN BİRŞEY KALMAMIŞ YAZIK!!! 

SEN FENERBAHÇELİ İSMAİL KARTAL İSEN, BEN DE ANKARAGÜCÜNÜN ŞAMPİYONLUĞUNDA TARİHTE ADINI ALMIŞ ÖMER BOZANIM. 

GÖNDERİLİŞ ŞEKLİMİ VE YAPILAN HAKSIZLIKLARI BÜYÜK ANKARAGÜCÜ CAMİASININ VE BÜYÜK TARAFTARININ TAKDİRİNE BIRAKIYORUM. HAKKIM SADECE KULÜP ÇALIŞANLARINA VE BÜYÜK ANKARAGÜCÜ TARAFTARLARINA HELALDİR."

ankaragücü ömer bozan son dakika haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Formula 1'de Heyecan Almanya'da Yaşanacak
Formula 1'de Heyecan Almanya'da Yaşanacak
UEFA Avrupa Ligi'nde Tur Atlayanlar Belli Oldu
UEFA Avrupa Ligi'nde Tur Atlayanlar Belli Oldu